Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a helyes dontes?

Mi lenne a helyes dontes?

Figyelt kérdés
Par hettel ezelott a baratnommel meg volt beszelvbe hogy megyunk koncertre.Mindent meg beszeltunk hogy mikor hogy.Aztan a megbeezelt idoben es helyre elindultam.Egyre jobban keset,hat akkor ele megyek.Fel ora mulva feladtam.Akkor haza mentem es felhivta anyu az anyjat kedvesen.Es a megbeszelt ido elott ket percel irta ram hogy nem tud menni.Amikor elindultam es LATTA hogy nem voltam fent...Es ez elott is tortent egy ilyen esett,de ott kevesbe ragtam be.Eleg regota ismerjuk egymast (9ev).Es o meg masnap meg megy a masik baratnojehez es ott volt a pont hogy elmehet a jo budos ***.Most nem ertem.Most szerintettek mit kene tennem?
2015. aug. 30. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele egy ideig,majd keres, ha hiányzol neki.
2015. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!