Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írni szeretnék a barátnőmnek...

Írni szeretnék a barátnőmnek egy levelet hogy írjam le hogy csalodtam benne?

Figyelt kérdés
Na a lényeg a legjobb barátnőm már 8éve. A problémák akkor kezdődtek, mikor 4 honapja ezelőtt lett egy barátja. Akkor elkezdett hanyagolni, nem keresett csak párszor, de ez még nem lett volna gond, de az utolsó pár hónapban szinte nem is beszétlünk, nem is keres, hiába a szomszédom. Én próbáltam keresni és ezt a barátságot nem elveszíteni, meg is mondtam neki hogy mit gondolok erről. Mikor szóbakerült azt mondta hogy igazam van és megpróbál többet tenni az ügyben. De ez addig volt igaz amig kimondta. Nekem 3 honpja van barátom de azalatt az idő alatt egyszer sem felejtkeztem el a barátnőmről. Igazából az ő kapcsolata a barátjával minden nap együtt vannak de én hoztam öket össze meg harcoltam azért hogy ki béküljenek mikor össze vesztek meg a barátjával is jobba vagyok Úgyhogy ezért is nem értem miért nem lehet velem találkozni, áthívni stb. (Mert már kiskorunk óta inkább náluk voltunk, mindig én mentem át) De az igazság az,hazudgál is nekem . Nekem meg mindig csak azt mondja hogy most nincsen itthon el menetek a barátjával majd át jön fel hív stb. Már tényleg úgy áll a helyzet, hogy úgy érzem itt a barátságunk vége. Most egy hete nem beszélek vele, egy másik barátom tanácsára próbálom megmutatni neki, hogy elveszíthet. Az elején beszart hogy mivan, de utána nem törődött vele és azt mondta másnak, hogy most nincs ereje ilyenekre. Már tényleg mindent megtettem és ötletem sincs mi a baja velem, mert kivülröl ugy tűnik semmi, és még ha van is, nem akarja elmondani. Pedig tényleg mindent megbeszéltünk ezelőtt és mindig megmondtuk egymásnak az igazat. Minden barátom véleményét kikértem és ez az utolsó ötletem, hogy ide is írjak, ha voltatok már ilyen helyzetben, vagy esetleg látjátok az okát, megköszönném ha segítenétek. Bunkó válaszokat nem kérek, de gondolom az élet nem kívánságműsor, ugy hogy a normális kommentelőknek köszönöm a válaszát. :) 17/l

2016. márc. 28. 15:09
 1/1 MZ.per.X ***** válasza:

Ez már veszett fejsze nyele.


Egyrészt ez a "próbálom megmutatni hogy elveszíthet" dolog csak olaj a tűzre, a levelezgetéssel meg csak felesleges köröket futsz.

2016. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!