Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyek jobb barátnője a...

Hogy legyek jobb barátnője a legjobb barátnőmnek? 16/L

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőnek van egy másik legjobb barátnője is,akit birok de kicsit irigy vagyok,mert úgy vettem észre,hogy a másik lányt jobban szereti,jobban kedveli,és ez nekem rosszul esik.

Mit tegyek,hogy engem jobban kedveljen?


2016. márc. 1. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezz neki pasit 😉 16f
2016. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem jó ötlet. Amúgy sincs a közelben olyan akivel járna.
2016. márc. 1. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk Menj vele vásárolni sokat... Kérd ki a véleményét mindig es szervezz programokat???

16f

Nem tom milyan a lany lany barátság de ezt tudom ajánlani... #1 voltam

2016. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom:)
2016. márc. 2. 07:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz jobb legjobb barátnője lennie,hiszen ezt ő dönti el,hogy téged miként tekint !

Minden ember életében vannak korszakok és mikor vki oda csapódik és barátság lesz belőle akkor a tetteket,cselekedetek,közös élmények határozzák meg hogy mennyire is jó igaz legjobb barát az illető.


Amik viszont fontosak,próbálj vele többször progikat szervezni (sok közös élmény sokat dob egy barátságon), hallgasd meg mindig,figyeld őt ha látod bántja vmi kérdezz rá próbálj segíteni,vigyél neki egy csokit.

Viszont ne legyél túl nyomulós,rámenős,mert azt észre lehet venni.

2016. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget:) megprobalom.
2016. márc. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!