Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz ilyen...

Miért olyan nehéz ilyen hozzám hasonló laza, nyitott gondolkodású, hedonista tini lányt találnom manapság?

Figyelt kérdés
Én leginkább egy fiatal lánnyal szeretem élvezni az életet, kettesben, például testi érinkezés, az alapoktól, érintés, ölelés, csók akár a szexig, kivel meddig, de a lényeg, hogezért vannak lány barátaim, mert velük is ilyesmiket élek át és bár nem ellenkeznek, ha megölelem őket vagy akár meg is csókolom őket, attól még ők nem erre vágynak, hanem, hogy járjak is velük, de nálam ez nem szükséges a boldogsághoz. Inkább csak szeretgetni szeretem a lányokat.
2014. júl. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
kor?
2014. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert nem minden lány kapható erre a mocskos kiélt fantáziádra
2014. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mifu12 válasza:

Aaaaz igen :DDD

nálad ez nem szükséges a boldogsághoz.. Az meglehet, de a lányok többségének sajnos igen. Mindennek ára van, drága.

Akadnak akik alkalmasak erre, de annak is ára van, csak az már kézzel fogható :')

A nyitott gondolkodás meg nem itt kezdődik, bár egy ölelésben még semmi nincsen...

2014. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!