Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell erőltetni a beszélg...

Miért kell erőltetni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Van egy haverom. Nagyon vontatottak voltak az eddigi beszélgetések is. Mindig ő keresett. Mondta beszéljünk, szidjuk a páromat. Akkor lett elegem. Írkál nekem és hívogat. Nem válaszolok. Nem veszem fel a telefont. Nem egyértelmű miért?

26 nő vagyok. Ő 33 éves férfi

2 hete tart ez.


2016. ápr. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el neki, hogy téged zavar a téma, és vontatottnak érzed a beszélgetést?


Ha eddig beszélgettetek, és most egyszer csak nem, akkor nem biztos, hogy leesik neki.

2016. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert kiakad akkor. Meg lehülyéz. A másik hogy egy ilyen embernek aki szidja a párom nem magyarázkodnék miért nem akarok vele többet beszélni. Mondjuk én soha nem mondtam senkinek ilyen csúnya dolgokat, de régen többen is lekoptattak hogy nem válaszoltak. Tôbbet nem is kerestem őket. De ez az illető nem fogja fel amúgy sem. Mivel már próbáltam szólni neki régen.
2016. ápr. 1. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után majd megunja. Egyébként meg ha lehülyéz, hát lehülyéz. Ne vedd magadra, őt minősíti.
2016. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!