Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van esély, hogy...

Szerintetek van esély, hogy barátok maradjunk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régóta beszélgetek, barátok vagyunk, én egy ideje többet érzek, ő is csinál olyan dolgokat meg ir, amiről az jön le, hogy tetszem neki, de nem tudom. nem vagyok benne biztos.

Ha bevallanám neki, hogy tetszik, és ő azt mondaná, hogy én nem, akkor van rá esély, hogy továbbra is beszélgessünk, mint eddig? Mert tényleg megért és mindig segit mindenben "lelkitársam"


2016. ápr. 3. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Eleve csicska dolog bevallani, aztán visszautasítás után "beérni" a barátságával is, miközben végig azon vergődsz, hogy hátha egy nap mégis megszeret.


De jó hírem is van: nincs fiú-lány barátság.


"Mert tényleg megért és mindig segit mindenben"

Igen, mert ő is többet akar tőled. Ebből kapcsolat lesz, hajrá.

2016. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, köszönöm!:)
2016. ápr. 3. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De szerinem van fiú lány barátság. Nekem is a legjobb barát egy fiú és lány vagyok. Egyikünknek sem esete a másik de mégis egy hullámhosszon vagyunk. Szóval van fiú lány barátság.

Ami ezt a szitut illeti.. Ahh ez mindig cink. Az esetek nagyobb százalékában sajnos itt megszakad a sztori. Merlegelj inkább így érzésekkel tele de mégis jóban, vagy kiadod magadból de már nem lesztek szoros baratsagban. Én szerinem az elsőt választanám . 😳

2016. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért lovagol sok ember azon, hogy "nem létezik fiú-lány barátság".

Én ezt úgy képzelem, hogy az olyan fiúk-lányok, akik csak párkapcsolatokon, szerelmen és szexen gondolkodnak folyton az idő nagy részében azoknak 100%, hogy nincsenek ellenkező nemű barátaik.

Viszont hál'istennek nem csak ilyen emberek léteznek a földön.

Olyanoknak, akik abszurdnak látják a fiú-lány barátságot, közlöm: Az ilyen barátod egyáltalán nem azt a célt szolgálja, hogy az "érdekfeszítő" kapcsolataidról mesélj neki, ami körül az "egész világ forog". Viszont ha másról is tudsz beszélni az idő nagy részében, irodalomról, sportról, politikáról, stb. bármiről, akkor bármilyen értelmes ember a barátod lehet.

A barátság nem azt jelenti, hogy nyálodzok folyamatosan arról, hogy milyen a jelenlegi párkapcsolatom.

2016. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!