Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az h lányokkal nem...

Miért van az h lányokkal nem tudok jól kijönni?

Figyelt kérdés
Van pár lány haverom de soha nem éreztem azt h nah most valamelyik lány a legjobb barátnőm lenne. Mert mindegyik meg akar változtatni csak. Fiúkkal mindig jólnki tudok jönni mindig azokkal beszélek és nincs mögötte semmilyen más szándék se az én részemről se az övékéről. Nem vagyok fiús de nem vonz az h kipletykáljam a másikat meg bulizzak és igyak se a cigi meg a drog. Olyan mintha egy teljesen más bolygón lennék pl.: az osztálytársaimmal. Kedvelem őket de inkább maradok csendes és csak néha bizonyos témáknál beszélgetek a másikkal. Valami baj van velem? 19/L

2016. ápr. 5. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én férfiként azt mondom ,hogy a nők egyáltalán nem jó barátok ott szúrnak hátba ahol csak tudnak:). Viszont Férfiakkal is rizikós barátkozni ,mert a legtöbb csak azért barátkozik veled, hogy megdugjon nem azért, hogy a haverod legyen kivéve ,ha egy gyökér...szóval ennyi:D szerintem nagyon szerencsés az a lány akinek tényleg van egy barátnője.
2016. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem csak egyszerűen a fiúk felé nyitsz jobban. :) De ez nem probléma véleményem szerint, ez normális.
2016. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem barátkozok olyan fiúkkal akiknek bejövök vagy akik nekem :) Egyszerűen nincs olyan lány aki megértené h számomra többet ér egy közös filmezés és nassolás és egy agyon feküdt hétvége mintsem a bulizás. És ha nem megyek sehova velük akkor én vagyok a rossz pedig tudják milyen vagyok... Nem vagyok antiszociális de nem szeretem a nagy társaságot
2016. ápr. 6. 00:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor barátkozz fiúkkal. Most őszintén, nem tökmindegy?
2016. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Pedig kevés olyan értékes dolog van, mint a lányok barátsága. Igazából 2-3 olyan lány barátom volt életem során, aki abszolút meghatározó volt (alapból nincs, és nem is volt sosem nagy baráti társaságom), velük mai napig jóban vagyok. Többre értékelem, mint egy fiú barátságát, bár nyilván annak is megvannak az előnyei.

Annyira unszimpatikus nekem, hogy a lányokat úgy jellemzed, hogy pletykásak, meg cigi meg pia, mikor minden lány saját egyéniség, és mindenkiben sokkal több van ennél. Herótom van ettől a különleges hópihe viselkedéstől, és állítom neked, azért nincs barátnőd, mert felsőbbrendűnek tartod magad, amiért téged nem érdekelnek ezek. Ez az arrogancia baromi idegesítő egyébként, tudom, fiatal vagy, épp belefér, de szerintem nyugodtan nődd ki ezt a h-lyeséget, mert értékes barátságokról maradsz le. Egy igazán jó lány-lány barátság aranyat ér.

Ha nem akarsz barátnőket, az is ok, de akkor minek jöttél ide? Azért, hogy elmond, te nem vagy olyan, mint a többi lány? Ha igen, akkor leülhetsz több székre is, mert senkit nem érdekel.

2016. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is csak fiúkkal tudok kijönni. A lányok valamiért nem kedvelnek. Számos elméletem van arra, hogy miért nem, de mostmár különösebben nem is érdekel. Valószínű féltékenyek, nem tudom mire, de biztos igazuk lehet :D


A fiúk őszintébbek, nyíltabbak és nem beszélnek ki a hátad mögött, ha igen, akkor tudod is, hogy nem kedvelnek. Igaz, én a párkapcsolataimat is barátkozással kezdtem, de nem mindne fiú barátom akar megdugni, illetve az exekkel is barát maradtam, hisz akként indultunk. Számomra ezek értékes kapcsolatok, és fontos emberek :)

2016. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én bulizok ugyan,de se cigi se drog,pletykálás sem az én műfajom.


Még is sok lány barátnőm,lány haverom volt. Mindig is a lányokkal jöttem ki jobban. Mai napig így van, 23 éves vagyok.


Férfiakkal csak a gondom volt,többet akartak. Persze ez mindig később derült ki,pár hónapig fél évig szépen leplezték igazi szándékukat.

Úgyhogy barátság szinten nem tudok bennük megbízni. Van pár netes srác haverom,de ennyi :)


Legjobb barátnőmmel meg mint a testvérek olyanok vagyunk.

Mi szoktunk egymásnál filmezni,de iszunk is ketten egymásnál, nem kell társaság. De ha kedvünk van csapatjuk a pesti éjszakába :D

Főztünk is már együtt. Szóval elég sok mindent csináltunk,csinálunk együtt.

Szoktunk menni shoppingolni is,meg sétálni is.

Igazából bármilyen program jöhet szinte.



De amúgy senki sem egyforma,de a fiúkkal találod meg a közös hangot. Nincs ezzel probléma,de hidd biztos lesz időszak mikor majd egy lány barátsága is fontos lehet,csak nem találtad meg a megfelelőt :)


Én pl vannak dolgok amiket fiúkkal abszolút nem tudok megbeszélni. Nem érzik át. Így pl a női dolgok meg amiket csak a nők tudnak arról nem tudnék velük beszélni,hiába hallgatnak meg ha fingjuk sincs róla.


de persze vannak dolgok amiket ők látnak jobban ezt nem tagadom

2016. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam felsőbbrendűnek. Pont ellenkezőleg. Nem tudok lányosan viselkedni. Vannak barátnőim de egyik se olyan h az életemet rábíznám s igen nekem hiányzik az h olyan barátnőm legyen akivel bármit meg tudok osztani. Kiskorom óta jobban tudok fiúkkal barátkozni de nem érdekelnek a fiús dolgok. Nem általánosítani akartam mindenkit h iszik és cigizik de egyre inkább azt veszem észre h mindenki ezt csinálja. De nem akarok olyan barátnőt aki minden héten bulizni akar.. nem vagyok ilyen. És a pletykálás hát vannak ám bőven. Biztos az a baj h nem találtam még olyas valakit aki hasonló mint én. De csendes tipus vagyok amugy máskor meg vigyori és hangos.
2016. ápr. 7. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


Én sem tudok lányosan viselkedni, és világ életemben fiú barátaim voltak. Ám én műszaki orientáltságú vagyok, soha nem babáztam, nem tudok beszélgetni pasikról, műkörmökről, meg hajakról. Semmi csajos dologról.

Viszont tudok beszélgetni autókról, informatikáról, motorokról és hasonlókról.

Nekem van 1-2 barátnőm, hasonszőrűek mint én... soha nem hiányzott olyan, akivel bármit megbeszélhettem. Arra ott van anyum és a párom. Az ő tanácsaikkal józan észből is meg tudom oldani a gondjaim :D

2016. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!