Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak össze...

Hogyan barátkozzak össze azzal, akivel akarok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Van egy osztálytársam és azt szeretném hogy a barátom legyen. Ha szólok hozzá ideges lesz. Mit tegyek?
2016. ápr. 6. 20:58
 2/3 anonim válasza:
100%
Nagyon jó módszer ha példàul valamiben a tanácsát kéred. Úgy érzékelteted vele, hogy valamiképpen megvan a kellő tiszteleted felé. Utàna keressetek közös pontokat. Es hopp. Meg is van a barátsàg. :)
2016. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én új osztályba kerültem anno és volt egy szimpatikus gyerek és vele akartam jóban lenni. Nem telt bele 1 hónap és tán a legjobb viszonyban voltunk. Azóta is nagyon csípjük egymást, de érettségi óta ugye másfelé sodort az élet, de néha még összefutunk és ha találkozunk olyan mintha minden nap ugyanúgy találkoznánk.

Nálunk mondjuk annyival volt egyszerűbb, hogy mivel új volt, így ő kezdeményezett.

Azt tudom tanácsolni, hogy fejezd ki az érdekeltséged irányába. Kérd ki a véleményét, kérdezd meg ül-e melléd a tanórákon. Ha padtársak vagytok, akkor elkerülhetetlen a beszélgetés és szép lassan kialakul.

2016. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!