Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm haragszik rám, mit...

Barátnőm haragszik rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapig kapcsolatban voltam, de a barátnőmnek nem mondtam el, mivel a fiú mindkettőnknek tetszet. Csak most, hogy szakítottam a fiúval, valahogy megtudta és közölte velem, hogy én vagyok a világ legrosszab barátja. Mit tegyek, hogy végig hallgasson?(mert nem tudom neki elmondani, hogy miért nem mondtam el neki)


A válaszokat előre köszönöm!



#harag #barátság #béke #barátnőm haragszik
2016. ápr. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell neki elmagyaráznod semmit, magától is pontosan tudja, hogy miért nem mondtad el. Ezt jól elcseszted! Hagyj neki egy kis időt, had nyugodjon meg egy kicsit!
2016. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi is sokat veszekedünk a barátnőmmel és ha ő haragszik meg rám mindig várok egy picit (azért mert ha azonnal letámadom akkor még tuti hogy haragszik rám de olyan 1-2 nap múlva egy picit megnyugszik) és akkor bocsánatot kérek de úgy teljesen őszintén akkor jön egy jópár könny egy ölelés és ki is vagyunk békülve. Remélem ti is ki fogtok békülni ☺
2016. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 McEnroy ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már pár nap eltelt mióta ezt a kérdést kiírtam, és azóta semmi nem változott! Ma lesz az első amikor találkozunk és egyszerűen nem merek elmenni, mert félek, hogy személyesen(mert eddig csak telefonon beszéltünk) mit fog reagálni. :(
2016. ápr. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!