Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetek egy lány barátja fiúként?

Lehetek egy lány barátja fiúként?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég kevés lány barátom van, pedig jól jönne néha 1-1, beszélgetni, mászkálgatni, mert fiú barátokból van rohadt sok, és néha már hiányzik egy kis vérfrissítés, igazi barátnőm nem lévén. De nem tudom, hogy hol van a képzeletbeli határ. Több lánnyal is próbáltam már barátkozni, de egy bizonyos ponton túl mindenki azt kezdi hinni, hogy nyomulok a lányra... Talán a kinézetem miatt, de egyfolytában, mindenki potenciális veszélyforrásnak tart engem, férfiak esetében hogy le akarom nyúlni a barátnőjüket, lányok esetében, hogy "jaj, akarhat tőlem valamit?". Mi az, ami még belefér a barátságba? Néha egy közös séta ketten? Egy közös iszogatás ketten? Vagy ezek már nem? Csak az fér bele, ha mindig 10 ember között vagyunk? Mert eddig ezt vettem észte...

2016. ápr. 11. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán elején tisztázd. Na meg ugye....tarts pici távolságot. Amúgy miért ne lehetnél lány barátja?
2016. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ha aláírod, hogy majd egyikőtök többet fog érezni.
2016. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak hogy két példával éljek, (mindkét esetre 1-1 példa), jártam rajz-szakkörre, és ott eléggé jóba lettem egy lánnyal, mindig együtt rajzolgattunk, elemeztük egymás műveit, iszonyú jó fej volt, csomót beszélgettünk, röhögtünk, olyan volt kicsit, mintha a testvérem lenne, aztán egyik pillanatról a másikra elkezdett furcsán viselkedni, mintha nyomulna rám, ekkor kicsit visszakoztam, és onnantól kezdve minden megromlott... Eltűnt a csillogás a szeméből, és inkább kerül, pedig tényleg nagyon jól elvoltunk. Másik példa, egy konditeremben összeismerkedtem egy jófej lánnyal, mindig dumálgattunk, jól elvoltunk, aztán egy buliba is összefutottunk, jól elvoltunk, persze később jött a barátja, és úgymond letiltott minket egymásról... Mert beszélgettünk... Tudom, minden így kezdődik, hogy csak beszélgetünk, de hát így, ekkora előítéletes világban... Nem lesz soha fiú-lány barátság...
2016. ápr. 11. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Juj én leszek a barátod😄
2016. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ha megbeszélnéd a lánnyal, hogy csak barátkozni szeretnél? Letisztázni a dolgokat már az elején, tudod. :) Nem akarom elvenni a kedved, de tapasztalat, hogy jóformán fiú-lány barátságot működtetni és fenn tartani lehetetlen. Megértem ha a haverjaiddal nem tudsz úgy eldumálgatni mondjuk, vagy valami újra vágysz. A vége úgy is az lesz, hogy neked megtetszik, vagy ő kattan rád...

Nem akarok ilyen nyilvánosan konkrét példákkal hozakodni, ha érdekel privátban elmesélem. :)

2016. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!