Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám megszerettetni...

Hogyan tudnám megszerettetni magam az osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,és most tudtam meg hogy utál.Nem fejezi ki,de én azt nem értem,miért utál.Nem akarja hogy bárhol ahol ő ott van ottlegyek.Semmi rosszat nem követtem el,tehát 100% hogy nem azért utál.Kicsit súlyosabb,de ugyanúgy vicces,és persze jófej is.Én nem utáltam őt soha.Lehet hogy irigy rám,pls azért mert én többet vagyok lányokkal(pedig ő is lehetne,csak nem akar),és remélem nem irigy rám.Egyébként csak a lányoknak mondta hogy pl nem akarja hogy ott legyek x y helyen.Egyáltalán nem fejezi ki.És remélem(ha irigy)nem azért mert pl iphone-om van.Nem akarom hogy utáljon.Valami ötlet hogy mivel tudnám megszerettetni magam?13/f ő 12/f

2016. ápr. 13. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél vele normális, de egyébként nem kell megfelelni senkinek. Légy önmagad, érezd jól magad és kész.
2016. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az hogy állításod szerint irigy lenne rád, az csakis tőled függ. Ha okot adsz az irigységre az is lesz a legtöbb ember. Lehet neked iPhone-od, de ha nem dicsekedsz vele, hanem megosztod másokkal is, akkor nincs annyira ok az irigységre.

Az adott osztálytársad valamiért nem szimpatizál téged, ennek sok oka lehet. Nem sokat tudsz tenni azon kívül, hogy próbálsz barátkozni, beszélgetni vele. Ha nem enged, akkor felejtsd el és másokkal barátkozz.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!