Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkónak gondolhat?

Bunkónak gondolhat?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel közös barátnőink vannak, de mi egymással annyira nem szoktunk beszélgetni. Csak néha, mikor mondjuk pont egy busszal jövünk haza, akkor beszélünk, de ennyi. Nincs bajunk egymással, legalább is nekem vele, de semmi közös nincs bennünk, tök más dolgok érdekelnek, meg a személyiségünk is nagyon nagyon más, szóval nem hiszem, hogy valaha is ilyen öribarik leszünk. Viszont néha van, hogy muszáj megkérdeznem tőle valamit, pl. egyszer beszélgettünk a pattanásokról XD És mondta, hogy neki is zsiros a bőre és vett valami arctisztitót, amit pár hete használ és azóta alig vannak pattanásai, de nem jut eszébe a neve. És ráirtam ezért chaten, hogy mondja már meg, mi a neve és hol vette és kb mennyire került. Meg ilyesmik miatt szoktam neki irni. És kicsit szégyellem magam, hogy csak ilyen önző dolgok miatt képes vagyok ráirni. Mikor egyébként meg alig beszélgetünk egymással. Szerintetek bunkónak tart engem ezek után?
2016. ápr. 13. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit. Nem azért, mert megkérdezted, mi a cucc neve, de ez a hol vette, meg mennyiért, ez már nagyon ráakaszkodós dolog. Jóhogy az összetevőit ne gépelje be neked. Megmondja a nevét, a többinek nézz utána magad, elvégre nem vagytok barátnők, hogy mindent intézzen helyetted.
2016. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem önzőség és bunkóság, ha ennyi közös témátok van, akkor ennyiről tudtok beszélni, engem hasonló helyzetben nem zavarna. Sokkal zavaróbb lenne, ha erőltetnéd a beszélgetést, barátkozást. Nem gondolnálak bunkónak.
2016. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!