Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában sokat gondolkozom...

Mostanában sokat gondolkozom azon, hogy miért barátkozom olyan nehezen és miért nincsenek csak az osztályban barátaim. Mit kellene máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és mar kis korom óta szinte csak azokkal barátkoztam akikkel összehozott az óvoda vagy a suli, szóval akikkel gyakran össze vagyok zárva azokkal ki tudok alakítani kapcsolatot nagy nehezen. Az osztályomban mindenkivel beszélek és szerintem szeretnek is. Inkább a lányok fele húzok, a legjobb barátom is lány. Tavaly kezdtem a gimit és akkor nyitott voltam és volt sok fiú barátom és jól éreztem magam. Tavaly félév után keztem megunni és megutálni sok embert mert egyszerűen irritáltak és lassacskán mar olyan feszült voltam egyes emberektől hogy kezdtem elhidegulni és visszazárkozni. Sokszor van olyan érzésem a folyosón hogy mindenki engem néz és felek az emberek véleményétől..tudom nem kellene de folyamatosan ha valaki ismeretlen nevet mellettem akkor azt hiszem rajtam nevetnek. Szeretnem ha ujra lennének barátaim és kicsit társasági ember lehessek. Olyan sok ember van akit megismernék a suliban fiúk és lányok de nem tudom hogy ismerkedjek. Irigylem a többi fiú osztálytársaim akik szerintem nem néznek ki jobban nálam de egy csapásra sok barátjuk lett . Nekem meg max van két barátom akivel rendszeresen beszélek de elég sokszor elhanyagolnak. Nagyon unalmasnak érzem az életem tanulni sincs kedvem sokszor mert nem érzem magam okosnak sem , az átlagon 4,1 és elég kevés siker élményem van a suliban. Remelem,hogy valahogy megoldódik a helyzetem, de ha valaki tud adni tanácsokat akkor nagyon örülnék. Bocsi ha nem érhető csak hirtelen írtam

2016. ápr. 15. 19:48
 1/1 anonim válasza:
Szia! 18/L vagyok, most egyetemista első éves és tökre ugyanígy vagyok... Volt azt hiszem egy ember ismerősöm akivel jóban voltam, de kövi félévben máshogy alakultak az óráink szóval így tökre elhanyagoltuk egymást, mondjuk engem nem is zavar. Szóval van pár ember akit ismerek, jóban vagyok velük, én is azt hiszem h szeretnek.. De igazából senkivel se lógok, beszélgetek nagyon és néha én is elgondolkodok, hogy valamit rosszul csinálok? Mert mások olyan könnyen szereztek csomó ismerőst stb. És én is totál magamba zárkóztam már... De mondjuk egyetemen nem is zavar h folyton egyedül vagyok mikor órára megyek, mert itt már úgy is max ha a nevemet tudják... És nekem is tökre kevés sikerélményem van az egyetemen... még az átlagom se jó, pedig nem tartom butának magam. Szóval úgy érzem néha h valami nem stimmel velem, de nem tudok jobban megnyílni, mit mondhatnék??
2016. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!