Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy észrevegye...

Mit csináljak, hogy észrevegyen, és ne vegye zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szimpatikus lány, nem beszéltem még vele, csak látásból ismerem, és közös ismerőseink sincsenek. Elég híres, mivel nagyon szépen fest, és rengeteg kiallitása volt már. Bejelöltem face-n és irtam is neki, de nem reagált semmit. :( Eszembejutott, hogy személyesen is oda kéne állnom elé, és ugy beszélni vele, de nem tudom, hogy mit mondhatnék neki, ami ezek után nem fura. Nem akarom hogy azt higgye, zaklatom, vagy valami. Vagy ha eddig semmire nem reagált, inkább hagynom kéne?

(Amugy lány vagyok én is)



2016. ápr. 16. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyesen beszélgess vele, pl. egy képről, ami különösen tetszett, mi inspirálta, stb., így a személyiségéről is megtudsz valamit. Én a facebook üzenetet nem is említeném meg, lehet, hogy tojik a facebookra.
2016. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válasz adóval értek egyet lehet hogy sokan írnak rá így azt nem is figyeli ha idegen ír rá. Minderképp meny oda hozzá és kérdezd a képeit és érdeklődj hol csinálja mért csinálja és majd menet közben ki derül van e kedve téged jobban megismerni. A lényeg hogy próbálj a beszélgetés alatt burkoltan meg tudni róla valamit. Vagy ha ezt nem így szeretnéd akkor legyél vele nyílt és mond meg neki hogy szeretnéd jobban megismerni de ezt ne félre érthetőn mond neki :)
2016. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor teszek egy próbát.
2016. ápr. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!