Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdekbarátságból kilépni?

Érdekbarátságból kilépni?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, jóban vagyunk nagyon, elvileg, ha épp nincs semmi, tök aranyos, bújós, ölelgetős lány. Évfolyamtársak vagyunk, sulin kívül is szoktunk találkozni néha. A gondom az lenne, hogy mikor problémái vannak, elvárja hogy támogassam, segítsem, ami nekem örömet is jelent, mert nagyon szeretem, de én eddig bármit kértem,(ritkán volt ilyen) nem kaptam segítséget, kérek tőle tanácsot, annyi a válasza, hogy nemtudom. Szerintem el tudjátok képzelni a helyzetet. Jah és ezt nem mondhatom meg neki, mert megsértődik rögtön, egy életre, előfordult már más esetben. Mit csináljak? Eltávolodni azért nem akarok, mert tényleg szeretem(mint barát), de ez nekem így rosszul esik. 18/f

2016. febr. 21. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értelek. Van egy lány, aki teljes mértékben kihasznál. Mit kedvelsz rajta? Megmondanám neki, hogy ezek a dolgok rosszul esnek, ezt, meg ezt érzek. Ha akar ezen változtatni, legalább érdekli az érzéseid, akkor az jó, lehet valami belőle. Ha nem, megszakítanám a barátságot.
2016. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen szeretem. Nem tudom megmagyarázni, feltétel nélkül szeretem. De az lesz, szépen lassan meggyengül majd a kapcsolatunk, hátha rájön miért. Igazából legalább annyira megtanított, hogy ha nem is teljesen, de annyit adj amennyit kapsz.
2016. febr. 21. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted, akkor nem várhatsz tőle vissza semmit. Ha valaki nem segít, de te segítetted előtte, nem lehet számonkérni rajta. Egyszerűen fogadd el.
2016. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki problemak megbeszelesenek probalkozasara megsertodik, nem barat...

Beszelj vele. Ha nem lehet, passzold egy eletre.

2016. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Problémákat meg kell beszélni.

Ha megsértődik megsértődik. Majd megbékél.


Én is van,hogy ha össze veszek barátnőmmel vagy vmit ami igaz elmondja,elsőnek nagyon rosszul érint. De aztán elgondolkozok rajta.


Viszont megbeszéljük és minden oké.

2016. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hollósi Fanni Te vagy az?
2020. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!