Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok tényleg szívesen...

A lányok tényleg szívesen barátkoznak biszex pasikkal?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha korombeli akkor szivesen

16L

2016. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Persze:) Bár mindíg van kivétel.
2016. ápr. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az vagyok, nem ezt tapasztalom, de nem is ezzel nyitok sehol
2016. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted az az első kérdés, mikor találkozunk valakivel, hogy szia mi a szexuális orientációd?? Istenem..
2016. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Így van. Ez csak a második kérdés.

(Az első, hogy mennyi pénze van?)

2016. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Barátkozni barátkoznék, nyilván ki se derülne az ilyesmi elsőre. De ha kiderülne se zavarna. Én akár járnék is ilyen fiúval, persze csak ha tényleg a nőket is szereti, és nem csak valami álcának kellek.
2016. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

6-os:

És mi a helyzet a "megcsalás", "nem tudok mindent megadni neki", "többes", stb témakörökkel? Nem ezen bukna el a dolog? Feltéve ha valóban biszexről van szó, nem pedig álca, ahogy te írod


a 3-as válaszoló

2016. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
94%

Engem nem zavarna a dolog, akár barátok lennénk akár járnánk. Nyitott személyiség vagyok, soha nem ítélnék meg valaki a szexuális irányultsága alapján.

21L

2016. ápr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, egyik legjobb barátnőm biszex, és a legjobb barátom meleg. Egyikükkel sem a szexuális beállítottsága alapján barátkozok (a barátomat, amikor megismertem, nem is tudtam róla), hanem azért, mert hihetetlenül jó fej és szeretnivaló emberek, akik mindig mellettem állnak. Bár mondjuk az mindenképpen szorosabbá teszi a barátságunkat, hogy megbíznak bennem annyira, hogy felvállalják, hogy "mások", és tudunk erről egymással beszélni.
2016. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
of korsz :)) 14L
2016. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!