Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok tényleg szívesen...

A lányok tényleg szívesen barátkoznak meleg fiúkkal?

Figyelt kérdés
Én pl. meleg srác vagyok, nem sok lány barátom van, pedig szeretnék.

2016. febr. 1. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem szexualitás alapján barátkozom. Persze biztos jó, ha valakinek van egy meleg barátja, de nálam ez tényleg nem szempont. És ha egy lány csak azért akar veled barátkozni mert meleg vagy, az nem hiszem hogy valami mély barátság lesz.
2016. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz.. de én szeretek lányok társaságában lenni azért.
2016. febr. 1. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen lány van. Viszont van köztük aki a meleg fiúra barátnőként tekint.

Míg van aki nem jön ki jól a lányokkal és meleg fiúkkal barátkozik mert ők nem lesznek beléjük szerelmesek. :)


19/L

2016. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én bárkivel szívesen barátkozok, aki jófej. :D
2016. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem lányként több meleg barátom is van, de nem a szexualitás a döntő egy barátságban, hanem a személyiség. :)
2016. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lilly Hoying@1 válasza:
48%
Személy szerint nagyon szeretnék egy meleg fiú barátot... nem értem miért nézik őket le annyira:( Többre tartom őket mint a heterosz. fiúkat-lányokat. Nem tudom mennyire lehetséges ez de szerintem én egy meleg fiú vagyok egy hetero lány testében... :D :)
2016. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ènis az előttem szólókkal èrtek egyet.. Ha meleg ha heteró.. Ènis szivesen elbeszèlgetek ilyenek^^ Ha normális meg vevő rá az illető. A nemi identitás teljesen mindegy.
2016. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen ^^ vagyis elég sok meleg haverom van..szerintem cukik c: 14/L
2016. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!