Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondtam a haveromnak hogy...

Elmondtam a haveromnak hogy meleg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam a legjobb barátomnak hogy meleg vagyok. Elfogadta csak az a baj hogy én szeretem. :/ De ezt nem akarom elmondani neki mert félek hogy így tönkremegy a barátságunk de én nem tudok csak barátként tekinteni rá. Nagyon rég óta ismerjük egymást és mindig barátok voltunk én pedig az az érzékeny fajta vagyok és ha olyan a hangulatom megölelem ő pedig nem lök el vagy utasítja vissza hanem megölel. És nem tudom hogy mit tegyek.

2016. ápr. 21. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ezt kell írnom de tovább kell lépned, mivel ha jól sejtem ez a barátod heteró.

így hogy ő a legjobb barátod sokkal nehezebb,mivel gondolom elég sűrűn találkoztok.

Próbálj meg elkezdeni ismerkedni másokkal. Lehetőleg minnél gyorsabban mert ha nem akkor csak magadnak okozol fájdalmat.

2016. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta veled kérdező? :) A körülményekhez képest azért jól alakultak a dolgok?
2017. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!