Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a haveromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a haveromnak, aki azt hiszi hogy meleg, tulajdonképpen bemagyarázza magának?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, az egyik legjobb haverom mióta ismerem abban a hitben él, hogy ő igenis meleg, Amúgy olyan 2 éve ismerem. Hiába mondom neki, hogy csajozzon, azt mondja hogy majd max pasizik. És múltkor elejtett egy mondatot, miszerint egy bizonyos lány elutasítása miatt ilyen, és valszeg én vagyok az a valaki.Még amikor nem ismerük egymást olyan jól, egy buliban meg akart csókolni, de nem hagytam mert épp barátom volt. És ez nekem most olyan rosszul esett, mert nem egy rossz parti, és tudom hogy nem meleg, de hogy beszéljek erről vele?
2010. jan. 21. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Smárold le csak úgy spontán! ;)

Dele is cumizhatod! Ha hagyja, akkor nem meleg.:)

2010. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ha már ilyeneket tennék...és ha rájönne hogy nem meleg, és belém lenne szerelmes, vagy nem is szerelmes, de tőlem akarna valamit, akkor megint mit csinálok? Én haverságnál nem akarok tőle többet!
2010. jan. 21. 21:53
 3/18 kolosszus22 ***** válasza:
49%
Szerintem ő sem gondolja komolyan, csak téged traktál ezzel, hátha így majd lesz köztetek valami.
2010. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát ha esetleg direkt csinálja, akkor neki lőttek!
2010. jan. 21. 22:00
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Mondom!

Feküdj le vele! Ha másnem, elmondhatod magadról lefeküdtél egy bi fiúval. Utánna dobd!

2010. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lehet nem rossz parti a srác, de azért vannak határok:D
2010. jan. 21. 22:07
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Ne feküddj le vele.

Kérj meg egy csajt, h dugassa meg magát vele. Akkor rájön, h igazából nem is homár-->minden rendben.

De azért megjegyezném, h biszex emberek is léteznek a világon, lehet h ő pont az

2010. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha bisex lenne csajozna is..De mind1. szerintem nem meleg, be fogom neki bizonyítani!
2010. jan. 21. 23:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Szánalomból ne tégy úgy, mintha kellene neked.
2010. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
és az téged miért zavar, ha meleg??
2010. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!