Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg barát? Hogyan?

Meleg barát? Hogyan?

Figyelt kérdés
Lehet fura hogy meleg (fiú) barátot akarok de az összes eddigi fiú barátom csak dugni akart de ha szükségem volt rájuk akk leszartak. De viszont fiúkkal jobban érzem magam. Hogy tudnék vkivel így megismerkerni? Még ha csak neten keresztül is. Kb 16-18 évessel :) 15/L
2016. ápr. 13. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha 15 évesen nincs egyetlen fiú ismerősöd sem, főleg a saját korosztályodból, aki ne akarna megdugni, akkor vagy valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy nagyon rossz körökben mozogsz...
2016. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha barátot keresel, ne 18 évesek között keresgélj, ők nem akarnak kislányokkal barátkozni.
2016. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neten leírod , hogy meleg hapsikkal akarsz spanolni.

Élőben meg vagy az vagy nem...az én csajszi barátaim se tudták róllam :D

2016. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenki talál olyan fiú barátot aki normális. Eddig elég rossz társaságban voltam de hál istennek kikerültem de jelenlegnincs olyan fiú barátom akire tényleg szükségen lenne. Lehet oltogatni bárkinek ez van nem én döntöttem.
2016. ápr. 13. 21:18
 5/6 A kérdező kommentje:
1. Komizónak: Ha azzal hogy "vmit rosszul csinálsz" mondattal pl az öltözködésemre gondolsz akk tévedsz. Kivágott pólókat nem hordok se p***amutogató dolgokat. Sőt rocker típus vagyok.
2016. ápr. 13. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írhatsz! :)


26/F

2016. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!