Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy kiszeressek...

Mit tegyek, hogy kiszeressek a legjobb barátomból?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy rengetek ilyen kérdés van,de egyszerűen nem tudom,hogy mit tegyek. Általános óta vagyunk legjobb barátok. Tavaly mentünk ugyanabba a gimibe,osztálytársak vagyunk,csak az osztály két részre van bontva,külön csoportban vagyunk,csak néhány óránk közös. Gimi óta kissé eltávolodtunk egymástól,de attól jóban vagyunk,mindketten fontosak vagyunk egymás számára,ha valami probléma van,azt egymással beszéljük meg. Én általános óta próbálom elnyomni magamban az érzéseket,próbálok másokkal ismerkedni,de mindig hozzá térek vissza. Sokan akarnak velem járni,a többiek szerint szép és aranyos lány vagyok,de ő mintha észre sem venne. Mostanában azon gondolkodok,hogy elmondom neki,hogy mit érzek,de biztos vagyok benne,hogy ő nem így van ezzel,és akkor tönkremenne a barátágunk.

Aki volt már hasonló helyzetben,segítene?



2016. ápr. 24. 12:58
 1/2 anonim válasza:
Mond el neki
2016. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De miért nevezed legjobb barátnak?????
2016. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!