Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan hogy valakinek...

Van olyan hogy valakinek sosem lesz legobb barátnője?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sosem volt igaz legjobb barátnőm 😕 Lehetséges hogy sosem lesz? Szeretnék találni de mindig rosszul jön össze. Csak kihasználnak, átvernek, uraklodnak felettem parancsolgatnak, utánoznak, ott hagynak egy másik lányért 😔 18 L

2016. ápr. 21. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Persze,hogy van. Nekem sem volt, 21 évesen találtunk egymásra (munkahelyen) azóta is legjobb barátnők vagyunk (3 éve)
2016. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Vagyis rosszul írtam :D


Úgy akartam nekem sem volt és 21 évesen találtunk egymásra.


Nincs olyan,hogy vkinek sosem lesz legjobb barátnője. Persze függ,hogy te hogy tudod ápolni a barátságokat.

2016. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs és nagyon örülök neki. Szerintem nagyon gyerekes dolog ez a legjobb barátnőzés. Sok barátom van, a többségük nő, de nincs kedvem egy "legjobbat" választani közülük. Mellesleg azok a barátnőim, akik azt mondták nekem, hogy ők engem tartanak a legjobb barátnőjüknek már régen eltűntek mellőlem.
2016. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
igen, van. Miért ne lenne?
2016. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze, hülyeség ez a legjobb barátnős dolog. Nekem is van 1-2 barátnőm, de ha jobban belegondolok nem ilyen barátnőkre vágytam. Vagy csak túl nagyok az elvárásaim és másnak sincsenek sokkal jobb barátai?

Az enyèmek például mindenben utánoznak, közben megmondják szerintük a tutit. Sosem lehet egy önàlló véleményem mert elnyomják

2016. ápr. 21. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, én azért szeretem a barátnőimet, mindet, ha nem szeretném őket, nem barátkoznék velük, csak nem állítom őket rangsorba. És természetesen a legtöbbjükkel elégedett vagyok, mint barátnők, van olyan, akivel van konfliktus, de ott is úgy gondolom, hogy megéri megküzdeni egymással, megtalálni a közös nevezőt. Lehet, hogy a te elvárásaid furcsák, vagy valóban nincs olyan barátod, aki igazi barát lenne. Mondjuk ez a mondatod "hogy otthagynak egy másik lányért", bocs, de ez annyira ovis. Fiatal vagy, de azért ez nem párkapcsolat, amiről beszélünk, hanem barátság.
2016. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolat, de bizonyára neked sem esne jól ha le lennél cserélve és ki lennèl közösítve az àltal akit eddig barátnődnek hittél.
2016. ápr. 21. 23:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőim sincsenek, nemhogy még legjobb. :/ De nem keseredek el, majd lesz valaki, akivel végre csajos témákról is beszélgethetek.

20/l

2016. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit felnőttebben kellene állnod a kapcsolatokhoz.


"le lennél cserélve és ki lennèl közösítve"


Ilyesmi velem csak óvodás koromban történhetett meg, mert azóta már megtanultam kezelni az ilyen helyzeteket. Általános iskolában már eleve több emberrel voltam jóban, ha esetleg mondjuk hárman voltunk barátnők és éreztem, hogy annyira nem jó velük lennem (vagy nekik nem jó), magamtól is a háttérben maradtam és más barátnőimmel beszélgettem. Felnőttként pedig persze volt olyan, hogy mondjuk az egyik barátnőmmel hetente kétszer mentem bulizni és mondjuk ő egy másik lánnyal is elkezdett mászkálni, de ez sosem zavart, vagy egyszerűen mentem velük, de soha nem sértődtem meg, ha engem nem hívtak, mindig volt más, akivel simán mehettem valahova. Nem egy emberre másztam rá, egyébként ezt alapvetően nem szeretik az emberek, ha csüngsz rajtuk, jobb nekik ha vannak szünetek a barátságban, ez egy természetes dolog, pár hetes szünetekre gondolok. Csak azt tudom javasolni, hogy igyekezz több barátot szerezni, van sok megbízhatatlan ember is, ez tény, de ezt is el kell fogadni.

2016. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl sok időt vesztegettem arra, hogy számos emberrel erőltessem a legjobb barátságot. Ha lesz, lesz, ha nem, nem. Nem kell erőltetni meg kapálózni, nincs semmi baj azzal, ha nincs "legjobb barátnőd".
2016. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!