Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mire utal, ha egyik mondhat...

Az mire utal, ha egyik mondhatni legjobb barátnőm, este korán elköszön, közben sokkal később megy aludni?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik,sajnos kevéset tudunk beszélgetni,találkozni meg még kevesebbet,sajnos.


Sokszor már 9-10 fele írja,na ő megy aludni.Elköszön.


Erre még 11 kor-éjfél kor lájkolja vkinek a képét,oszt meg dolgokat. Vmelyik nap úgy bukott le,hogy mutatott egy beszélgetést és ott 23:15 volt. Aznap este pont negyed 10 fél 10 fele köszönt el..

Mindig írja,szeret,hiányzok neki,várja,hogy szabadnapja legyen és találkozzunk. De akkor miért köszön el olyan korán?? mikor lenne lehetőségünk még pár órát beszélni?

Mintha kb lekoptatna :/


2016. ápr. 24. 19:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Én is nőnemű vagyok mielőtt vki azt hinné,hogy nem.
2016. ápr. 24. 19:04
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Van valaki, aki még nálad is fontosabb a számára. Megbocsáss, de a leírtak alapján elég képmutató ember a barátnőd. Nyilván neki sem könnyű a sok munka mellett, de akkor is "átb..szott" téged. :( Szerintem ne bízz meg benne túlságosan.
2016. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van lekoptat. Te meg magadból csinálsz hülyét már elnézést, hogy foglalkozol ilyennel.
2016. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én ennyiből még nem következtetnék arra, hogy le akar koptatni. Van, hogy én is elköszönök mindenkitől, aztán az ágyban még egy darabig nyomkodom a telót... ne csinálj ebből nagy ügyet szerintem. :)
2016. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is van ennek jelentőssége..az én barátnőm is szokta ezt csinálni és elég idegesítő (ha neki van szüksége rám mindig nyavajog ha nincs kedvem)



Az hogy írja hogy szeret és hiányzol nem jelent valami sokat mert azt nem írni hanem éreztetni kellene..


De visszatérve nem sokat tudsz sajnos tenni azon kivűl hogy valahogy utalsz rá vagy hivod talizni.

2016. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na pont ezért nem kell barát. Elvárná, minden percbe vele foglalkozzak. Akkor hol maradna a saját életem.

Mond már meg miért baj, hogy elköszön és még vannak dolgok amik őt érdeklik. A barát, szerintem nem azt jelenti, hogy állandóan a másik fenekébe kell lenni.

2016. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De más is van az életében, nem csak te. Lehet, hogy megnézi a kedvenc sorozatát, vagy zenét hallgat. Elég gáz ember lenne, ha nem tudná egyedül elütni az idejét.
2016. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem meg az ilyen leselkedők idegesítenek.Aki figyeli, hogy a másik tényleg aludni megy-e? Szánalmas.Valószínű nem tud olyankor miről írni, nincs témája, fáradt, stb.Csak lehet, hogy nem akar megsérteni, így inkább egyszerűbb azt mondani, hogy aludni megy.Nem tudom, egyeseknek miért kell mindent agyon kombinálni.
2016. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem várok el semmit,nem is leselkedek. Kiadja az üzenőfal.

Illetve ő küldött el egy beszélgetést,mert kíváncsi volt a véleményemre ott meg az időpontot ott volt.


Nem zavarna,meg lecarnám nagy ívből,csak amiket mond és a tetteit nem tudom összehasonlítani.

Mint pl az olyan szöveg,hogy sajnálja,hogy keveset tudunk beszélgetni,téma pedig van, én sosem untatom őt,érdeklődő vagyok.Tanácsot adok ha kell stb,mindig meghallgatom.

Sose nézem,hogy ő biztosan alszik. Csak nyilván pörgetem a falat akkor kiadja,hogy 2 perce kedvelte ezt meg azt.

2016. ápr. 25. 08:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, még tini vagy. Ebben a korban elég sok drámázást tud produkálni ez a kinek ki a legjobb barátja, én vagyok-e neki a legjobb, hány barátja van rajtam kívül... én azt érzem, hogy valszeg más barátaival is szeretne beszélni vagy mással is foglalkozni, de fél attól, hogy te ezen felhúzod magad. Ezért inkább befüllenti, hogy húz aludni. Na, ez az, amit nem kellene tennie, inkább írja, hogy "most megyek, mert megbeszéltem egy másik barátommal" meg "még felmegyek kicsit facebookra". Nekem is rosszul esett, mikor kiderült, hogy egy barátnőm másik haverok miatt meg vmi pasi miatt, akivel nem is lett semmi, hazudott, hogy így meg úgy csak egy pillanatra megy el, meg megy pihenni. Akkor inkább mondja meg.
2016. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!