Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honann tudjam meg hogyha...

Honann tudjam meg hogyha haragszik e még rám a barátnőm?

Figyelt kérdés

Össze vesztünk a barátnőmmel nem rég.Azelött nagyon mérges voltam és pont rosszkor írt.

Durván beszéltem vele pedig meg se érdemelte,nagyon sajnálom amit tettem de,meg kellet volna értenie.

Azt mondtam neki hogy majd keressen mikor elmúlik a haragja,utána pedig

Töröltem magam facebook-ról,2 napja nem hívott és nem is írt,azt se tudom ha észre vette e már hogy töröltem magam facebook-ról.

Szerintetek kérjem e meg egy másik barátnőmet hogy meg kérdeze tőle hogy ha haragszik e mêg rám?Vagy mit csinálajak? Fèlek írni neki,vagy felhivni lehet nem akar velem beszélni.Segitsetek kérlek :(



2016. ápr. 24. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráírsz, vagy telefonálsz.Ha elutasít, akkor sem lesz semmiféle bajod tőle Ne mást használj védőpajzsnak, hanem vállald magadat.
2016. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Érdekes egy kapcsolat lehet ez, ha a barátnőd két napon keresztül le sem sz*rja mi van veled.

Ha valakit szeretünk nem haragszunk rá ilyen hosszú ideig ennyire. Ez a lány még nem szeret eléggé, de ez persze nem jelenti hogy nem növeszhetsz péniszt és hívhatod fel, hogy mi van vele.

2016. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ajánlom hívd fel vagy írj neki, és beszélj meg egy találkozót, élőben sokkal hatékonyabbak a békülések. De lehet időre van még szüksége. Légy türelemmel! Nem jó megoldás másokat bevonni, és türelmetlennek lenni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,lehet hogy tényleg soha sem szeretett tegnap rá írtam.

Elbucsúztam tőle végleg :(

2016. ápr. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!