Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugy belehet lépni más facebook...

Ugy belehet lépni más facebookjába ha az az illetö pont fent van de közben meg te is benne mászkálsz az adatlapjában?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 20:48
 1/7 anonim válasza:
Elméletileg nem, gépről semmiképpen sem... Az hogy telefonról lehet-e, tudtommal igen!
2016. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha én telóról lépek be az ö oldalàra ö meg gépröl van fent akkor az neki jeleznél valahogy ?
2016. ápr. 24. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megnézheti hogy hol és milyen eszközökön van bejelentkezve.
2016. ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

nem jelzi neki sehogy. Próbáld ki a saját adatlapoddal. lépj be pc-n, aztán lépj be mobilon, és böngéssz. a pc-n semmit nem fogsz észrevenni a mobilos böngészésről.

sőt sokan elmennek otthonról, a face bejelentkezve marad, telón meg használják útközben.

2016. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PZA ***** válasza:
Lehet. Én benn szoktam lenni cégessel, asztalival, laptoppal egyszerre. Plusz android tablet és win telefon. Így már 5x vagyok bent egyszerre.
2016. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sziegl Zsolt válasza:
Próbáld meg,legfeljebb jól pofánbasz,ha rájön.
2016. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem látja, hogy ha éppen bent vagytok együtt, de a biztonsági beállításoknál megnézheti, milyen körzetből, mikor és milyen böngészővel, milyen op. rendszerből léptek be.
2016. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!