Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/nők melyik nemmel...

Lányok/nők melyik nemmel jöttök ki jobban? Lányokkal vagy pasikkal? Miért pont velük?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 18:18
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:
Mindkettővel.
2015. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez változó szerintem. Nekem volt olyan korszakom is, amikor szinte csak fiú barátaim voltak, és sokkal jobban bíztam bennük, mint 1-1 barátnőmben. A fiúk nem olyan pletykásak és velük is lehet komoly dolgokról beszélgetni. A probléma annyi, hogy elég ritka az igazi fiú-lány barátság, mert valamelyik fél lehet többet kezd érezni a másik iránt. Emellett szerintem, egy lánynak szüksége van legjobb barátnőre, és ezt nem tudja pótolni egy fiú sem.
2015. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfiakkal.

És NEM a fiúkákkal, hanem a FÉRFIAKKAL.


Azért, mert:

- Velük lehet őszintén beszélgetni anélkül, hogy utána nekiállnának egymás között pletykálkodni.

- Nem kell kétszer (háromszor, négyszer) átgondolni, hogy kimondjam-e a spontán jövő vicceket és oltogatásokat, mert nem fognak megsértődni.

- Nem fikázzák mások kinézetét, nem stírölik végig, hogy kinek mennyire drága és márkás cuccai vannak.

- Ebből következik, hogy nem ugatnak bele, hogy mégis mit kéne felvennem, milyen színek illenek hozzám és a többi baromság...

- Nem kényeskednek.

2015. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lányokkal, mert fiúkkal legtöbbször nem tudok kommunikálni. Valószínű velem van a baj. (15/l)
2015. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, én a férfiakkal jövök ki jobban. Talán azért mert nem tudom elviselni a hisztiket.

1 barátnőm van, ő a legjobb barátnőm.

2015. jún. 24. 18:52
 6/11 Mumusan ***** válasza:
100%
Fiús természetem miatt inkább a férfiakkal. Nehéz a nőkkel a motorokról, íjászatról beszélgetni.
2015. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a férfiakkal jövök ki jobban.
2015. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindkettővel,bár a pasi haverokkal voltak vannak gondjaim.Sőt van 3-4 és ők mindig a barátság extrákkal dologgal jönnek :D egy időre le kell őket állítanom vagyis nem beszélni velük vagy kamura kitalálni,hogy járok vkivel,hogy kicsit lenyugodjanak.


Ami pozitív,hogy a fiúsabb lányok is jól kijönnek velem :D Én nem vagyok hisztis csaj,meg nem csak shopping az életem. Megbízható vagyok,komoly is de a poénokat veszem,nem sértődök meg :D

De ugyan akkor vannak csajos szokásaim,de nem durván.

Mindig olyan barátnőim voltak akik mondták,hogy nekik csak férfi haver,barátjuk van.Nőkkel nem jönnek ki. Én mondjuk eléggé alkalmazkodó típus vagyok.Nőkkel is kijövök. Sokan mondják,hogy én szerethető típus vagyok :D de tényleg velem mindig mindenki jóban volt van, 1-2 kivétel persze mindig akad :D

2015. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lányokkal.

Lehet velem van a baj, de én túlságosan zavarban vagyok fiúkkal. Csak pár kivétel van.

2015. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiúkkal. Egyrészt egyedüli lánygyerek vagyok a családban, másrészt szerintem a lányok nagy része (tisztelet a kivételnek) nagyon pletykás és nehezen tudnék velük fegyverekről és exrém sportról beszélgetni.
2015. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!