Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek olyankor, mikor...

Mit tegyek olyankor, mikor valaki nem hogy kibeszél a hátam mögött, hanem pont hogy előttem pletykál ki?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és sajnos elmondhatom magamról hogy nincs sok barátom...lehet azért, mert inkább csendes természetű vagyok (ami igazából azt jelenti, hogy csak a közeli barátokkal beszélgetek sokat). De ahogy észrevettem, vannak olyanok, akik előszeretettel pletykálkodnak rólam, ráadásul akkor, mikor én is ott vagyok. És olyankor fogalmam sincs hogy mit tegyek.

2016. jan. 29. 15:19
 1/8 acelsziv ***** válasza:
talán védd meg magad.
2016. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl rászólsz, hogy hagyja abba.
2016. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad.Ha tudatosul valakiben hogy ezt megteheti veled akkor könnyen vérszemet kap és nem áll le.Csírájában kell elfojtani az álnokságot. :)
2016. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Középiskolában évekig csinálták ezt velem, aztán találtam két osztálytárs havert akiket szintén szekáltak és együtt sz.tunk rájuk, és megunták. Ennyi!
2016. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 29. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt velem is eljátszották már. Legszívesebben oda menten volna és szájbaverem de mivel egyedül is voltam és nem is akartam balhét inkább úgy tettem mintha nem hallanám. Már így utólag bánom, hogy nem az ellenkezőjét tettem, nem vagyok arról híres, hogy hagyom magam. Viszont pár nappal később énis kibeszéltem az egyiket közüllük, amikor az a pi.csa volt egyedül és mi többen. Hátra se mert fordulni, csak akkor nagy ezeknek a pofájuk, amikor vannak húszan, szánalmas torz.szülöttek.
2016. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy lapáttal. Ezzel hiteltelenné, sőt nevetségessé teszed a pletykálkodót, és senki sem fog hinni neki.
2016. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Röhögd ki! Egy embert idegesít, hogyha kibeszélik, de ha kiröhögöd őket, akik kibeszélnek még idegesebbek lesznek, hogyha azt hiszik nem érdekled őket!
2016. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!