Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Hány szép lányt ismertek?

Fiúk! Hány szép lányt ismertek?

Figyelt kérdés

'Ismertek' alatt vegyük azt, hogy köszönőviszonyban vagytok, és el tudtok 3 mondatot mondani egymásról.

'Szép' alatt vegyük azt, hogy a többségnek bejön, tetszik.

Én így kb. 10 'szép' lányt 'ismerek'.



2016. ápr. 24. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nulla.
2016. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eznemlényeges ***** válasza:
1, nem tudom, hogy a "többségnek" mi tetszik.
2016. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat. 30-on felül.
2016. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na most az hogy kinek milyen a szép azt mindenki döntse el maga én véleményem szerint.


Én 5 olyan lányt, nőt ismerek akikről tudnék mit mesélni, és közülük hárommal majdnem napi szinten beszélgetek. Független attól hogy nincs barátnőm, és nehezen megy a csajozás, velük valamiért mégis jól eltudok beszélni és barátok vagyunk mert mindegyiknek van már valakije közülük ketten családos, férjes asszonyok.

2016. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Értelmetlen így a kérdés, mit értesz az alatt, hogy sokaknak tetszik? Keresek akkor pl. 50 embert, akinek tetszik: úgy soknak számít?

De ha random megkérdezem 50 embertől, akkor lehet csak 24-nek fog tetszeni.... és a többségnek így nem tetszik...hmmm


Jelenleg egyébként nekem csak 1, de hogy a többségnek bejön-e?... jó kérdés.

Régen volt több is, csak hát nem beszélek velük (költözés)

2016. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Sokat, de viszont csúnyát azt nem, valahogy velük nincs sose közös téma és ez a fő ok, nem a külsejük, nekem az nem számít.
2016. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"'Szép' alatt vegyük azt, hogy a többségnek bejön, tetszik."

Én nem azt veszem szépnek. Akit én szépnek mondok, az nekem tetszik. Elvégre egy szubjektív fogalomról beszélünk.

2016. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha 10-20-30? rámersz köszönni, nagy ügy. Amúgy is kinek mi a szép az változó. Suliban én is sok csajjal jóban voltam de csak poénkodás szintig, belül egyikük sem tetszett, így nem értem miért nagy szám szép emberekkel spanolni.


Az hogy a többségnek mi tetszik, megint más. Ha a többségnek a kismellű piszka csajok tetszenek, de te szereted a nagyobb, kerekekebb mellű és alkatú csajokat, akkor is a többség érdekel?

2016. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!