Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg, hogy én nem...

Hogy mondjam meg, hogy én nem leszek ingyen taxi, úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés

Mióta megvan a jogosítványom, az egyik barátnőm ingyen taxinak néz.

Vigyem el ide, vigyem el oda, ha jön hozzánk, akkor menjek el érte meg vigyem is haza.

Múltkor volt valami buli Bécsben, ahova el akart menni, azt akarta, hogy én vigyem el. Indítottak innen buszt, ami potom pénzért elvitte volna, mondtam neki, hogy menjen azzal, erre a válasz az volt, hogy de az pénzbe kerül. Már ebből is sértődés volt.



2016. ápr. 26. 15:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
* Már ebből is sértődés volt, mert én voltam a gonosz, aki miatt nem tudott elmenni a buliba.
2016. ápr. 26. 15:06
 2/25 A kérdező kommentje:
Ja és bécstől messze lakunk nagyon is.
2016. ápr. 26. 15:11
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

sehogy. hordd szépen tovább a kis valagát, természetesen ingyen és akkor nem lesz belőle sértődés.


Vagy mondd meg neki, hogy óránként 5 rugó a kocsid kibérlésének az ára és akkor sofőrködsz neki. Ilyen bnővel szóba se állnék, nemhogy hordanám.

2016. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem nagyon tudod úgy megmondani, hogy ne legyen belőle sértődés. Egyébként is, ha ő ilyen pofátlan módon kihasznál téged, miért olyan fontos neked, hogy ne sértődjön meg?
2016. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátnő minden, csak nem barátnő.


Ha továbbra is ilyen pofátlan, megmondanám neki, hogy persze, sofőrködök szívesen, de azt fizesse is ki. Benzinköltséggel és munkadíjjal együtt. Ezek után pedig, amikor felháborodik, közölném, hogy nem vagyok kíváncsi rá a továbbiakban, szóval menjen csak, húzzon le valaki olyat, aki hagyja. Nem tartanám a kapcsolatot egy ilyen emberrel.

2016. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a benzin pénzbe kerül és nem érsz rá te sem mindig, dolgod van.

Ha ezt nem érti meg, akkor úgyis sértődés lesz belőle.

Bécsig ingyen kifurikáztatni magunkat meg pláne a pofátlanság teteje. Sokkal kisebb távnál is illendő felajánlani a benzinköltségen való osztozkodást.

2016. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a kérdésed. :)
2016. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor éppen viszed valahova, bemész a benzinkútra, és tankolsz. Ha ő maga kapcsol h belefizet, akkor az fair. Ha nem kapcsol, akkor mutogasd neki a blokkot h hú megint ment fel a benzin ára, és egy kólát olcsóbban lehet megvenni és fú ...
2016. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kihasznál sehogy sem fogod sértődés nélkül megúszni!


Elmondod,hogy drága a benzin,mellesleg nem vagy sofőr szolgálat.


Az,hogy időnként eldobod ide-oda vagy ilyesmi oké. Engem is legjobb barátnőm párja akivel jó viszonyban vagyok,sokszor haza dobott mikor már nem ment busz hazafelé vagy lekéstem.

Persze nem állandó jelleggel.Csak max 1 hónapban ha 2x haza hozott.


Csak tudod,azt használják ki aki hagyja.


Addig fogja ezt csinálni míg nem mondasz nemet!


Azzal meg ne foglalkozz,hogy besértődik.

Hiszen kihasznál és még neki áll feljebb ? :D vicc

2016. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Magától nem fog kapcsolni, ismerem már.

Múltkor is elmentünk egy kávézó előtt, látta, hogy ott vannak az ismerősei, mondta hogy jó lenne velük beszélni, mondom menjen oda akkor, de azt mondta, hogy ő nem fog a saját kontójára fogyasztani.

2016. ápr. 26. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!