Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most vége a barátságunknak?...

Most vége a barátságunknak? Vagy volt egyáltalán barátság?

Figyelt kérdés
Még olyan kilenc éves koromban volt egy tök jó barátom. Aztán, ahogy nőttünk a ,,menőbb,, lányokkal kezdett el lógni és lényegében szart a fejemre. Aztán úgy kb. 1-2 éve újra megjavult a kapcsolatunk. Mondhatni, majd hogy nem legjobb baráti szintre javult a barátságunk. Viszont egyszer csak el kezdett szivatni. Nem bántásból, csak hülyült és segített neki ebben a barátnőm. Rosszul esett amit csináltak ezt barátomnak el is mondtam (barátnőmnek nem). De egy nap amikor viber csopiban dumáltunk, megint elkezdett rajtam röhögni. Nem hagytam magam és hát szépen megsértettük egymást. Azóta no duma meg semmi. Csak ez nem olyan összeveszés, hogy fújj nem szólok hozzád és kerüllek, sokkal inkább olyan, hogy nem zavar ha itt vagy de a stílusomból árad a gúny és az hogy nem kedvellek. A lehető legrosszabb...szerintetek mi van és szerintetek se kéne elnézést kérnem, vagy de? Mit tennétek a helyemben?

2016. márc. 28. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Már ott rossz az egész, hogy "menőbb lányokkal lógott", ha nem elégedett meg a te társaságoddal, akkor nem igazán érdemli meg a figyelmed. Az meg, hogy mikor visszafogadod így hálálja meg és még közölted is vele, hogy neked ez rossz és folytatja, a legalja mindennek. Szerintem legyen egy utolsó beszélgetés, tedd fel neki ezt a kérdést, hogy egyáltalán barátok voltatok e, majd várd meg a válaszát és hagyd ott a fenébe, a gödörbe, amibe magától esett bele és nem igen látszik, hogy ki akar kászálódni onnan! Eléggé gyász, hogy ezt csinálta/ja veled!
2016. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!