Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Amit rólam tudni kell, hogy iskolába járok, dolgozok és mellette még van 1-2 kötelességem is(pl jogsi és házimunka), ami elveszi az időmet, főleg, hogy vizsgaidőszak van.

Ami a bajom, hogy mindig ilyenkor talál meg, hogy találkozni akar, meg bulizni stb és már milliószor mondtam, hogy tanulnom kell, de csak megkérdezi ezredjére is.


Nem arról van szó, hogy nem akarok vele találkozni, de van egy fontossági sorrend. Ő meg csak dolgozik és hiába adom az ötleteket, hogy mivel foglalja el magát(lenne rá ideje és pénze is), de egyik fülén be a másikon ki.


Már kezdem én rosszul érezni magam emiatt, hogy állandóan nem érek rá, pedig az első vizsgaidőszak után még írtam is neki, hogy na most már ráérek, de akkor meg az esőben vártam rá, miközben meg lett beszélve, hogy találkozunk. Egyébként mindketten 25/N vagyunk.


2016. máj. 1. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi ezredjére akkor te mond el neki újra és újra hogy a tanulás miatt nem érsz rá. Ha felfogja és utána is barátkozni akar veled akkor igazi barát. Ha ezen besértődik akkor meg ne is foglalkozz vele.
2016. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!