Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy legjobb barátnőmmel már annyira nem szeretek beszélgetni?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk legjobb barátnők,még egy munkahelyen ismerkedtünk meg annó.


Sok mindenen keresztül mentünk,sok olyan dolog történt ami csak erősítette a barátságunkat.


Viszont a problémám az,hogy az utóbbi 1,5 hónapban oly annyira megváltozott,hogy egyszerűen nem szeretek vele beszélgetni. Meg tetszik neki egy srác 1,5 hónapja csak ez a srác a téma.Legyen X.


Szóval átmegyek hozzá képzeld X ezt csinált azt csinálta. X most írt (ott vagyok vele,de X-el írogat) Aztán szerinted jó,ha ezt írom X-nek? Már annyira a srác körül forog minden pedig nem járnak meg semmi,hogy már nem szeretek barátnőmmel beszélgetni,mert akármilyen témába kezdünk X jön fel, illetve X ír most nem tud figyelni.


Mostanában kicsit leszarom stílust vettem fel,ha Xről beszél. Tegnap mondta is,hogy olyan mintha nem érdekelné mi van vele stb. Mondom érdekel,csak sokat beszélsz X-ről és unalmas. Hát akkor kicsit csöndben maradt.


Meg úgy általánosságban inkább ő beszél én meg hallgatok,mert amint mesélek vmit ő csak írogat másokkal és nem figyel.


Kicsit kezdenek a találkozók unalmasak lenni,kezdem azt érezni,hogy már 1,5 hónapja amióta az új melóhelyén van mindenki és minden 100x fontosabb mint én. Pluszba én hiába voltam az elején lelkes X-el illetően ezt meguntam,meguntam,hogy ha mesélek ő nem figyel.De őt hallgassam.


Alig találkozunk alig beszélünk,pedig korábban napi szintes kapcsolatban voltunk.


Úgy érzem ellaposodott a barátságunk. Nem tudom mit tegyek,hogy a régi legyen :(


2016. ápr. 17. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és míg régen vártam,hogy írjon meg beszéljünk.


Most már az sem érdekel,ha napokig nem beszélünk.

2016. ápr. 17. 12:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Beszélj te meg neki Y pasidról :D
2016. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha lenne Y pasi :D :D


23 évesek vagyunk.

2016. ápr. 17. 13:25
 4/5 anonim válasza:
Szerintem szépen közöld vele hogy leszarod az x-t. Ha megharagszik nem kell törődni vele vannak más barátaid is szerintem.
2016. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Találj ki egy Y pasit. Vagy válassz egy bármilyen dolgot, és ha ő bármiről beszél, te is mindig csak arra a témára vonatkoztass. Magyarul: csináld azt, amit ő.

És/vagy: ülj le vele és beszéljétek meg. Hangsúlyozd, hogy szívesen meghallgatod, ha X-ről van valami jó mesélnivalója, csak ez zavar nagyon, hogy már minden X-ről szól, és a barátnőd rád már nem is figyel.

2016. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!