Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a barátnőmmel?

Temari-chan kérdése:

Mit kezdjek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz.

Szóval van egy barátnőm, akivel régen tök jóban voltunk, mondhatni még most is, de van néhány problémám és teljesen el vagyok veszve. Vele együtt 2 barátnőm van a másikkal mindig jól elvagyunk, kivéve amikor ő is velünk van mert akkor megváltozik úgy érzem hogy elnyomnak, nem hagynak érvényesülni. Ő az aki folyton dumál ez még nem is lenne baj, mert alapból nem vagyok egy beszédes típus, és egy idő után az is zavar, ha valaki túl sokat beszél. Szóval engem zavar hogy mindig beszél de ezt sosem mondtam neki csak néha hogy hagyjál már békén. De ha ezt mondom akkor meg mindig azzal jön hogy most grumpy vagyok. Ez a "becenév" a grumpy catből jött mert szerinte olyan vagyok. Azt se mondtam soha neki hogy ez zavar engem mert úgy érzem nem hagy érvényesülni és különben sem hallgatna meg.Ma is kérdezett tőlem valamit a tanulással kapcsolatban, és mivel ő rossz tanuló én meg kb mindenből 5ös vagyok én elkezdtem neki elmondani a témáról a véleményemet, hogy szerintem ez hogy van, és akkor ős mondta hogy "jó inkább engem nem is kellett volna megkérdeznie -.-" mert nem értett velem egyet. Ha valamiben választanunk kell, akkor én sose választhatok, a döntésekből általában ki vagyok zárva csak ők ketten döntenek, hiába mondom nekik hogy legalább hallgassanak meg. Mert ilyenkor azt mondja hogy mert én egy kis nyomi/senki/béna vagyok. És tudom hogy nem kellene hagynom magam de nem tudok mit tenni ellenük, mert érvekkel nem lehet meggyőzni mert csak mondja a magáét, meg se hallgat. Ha esetleg verekednénk érte úgyis vesztenék, mert mindenből 5ös vagyok kivéve tesiből és sportolok, de úgyse érek semmit. Figyelmen kívül nem tudom hagyni pedig ez a specialitásom, mert szinte mindenhol mellettem ül, és ha a másik barátnőmmel szeretnék lenni azt se tehetem meg mert ő is odajön, és akkor muszáj beszélnünk. Épp ezért nem tudok nem a barátja lenni, meg mert nem akarom megbántani se mert tudom hogy valahol mélyen érek neki valamit mint barát.

Sokszor van úgy hogy teljesen kétségbe vagyok esve emiatt és csak sírni volna kedvem. Mit tegyek?



2016. ápr. 13. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
13/L
2016. ápr. 13. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ugyan
2016. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs veletlen elkuldtem mielott befejeztem volna

Szoval mondd el neki ugyanezt, ha pedig folytatja, hagyd ott. Ha semmibe vesz, mutasd meg hogy nem vagy egy nyomi kis senki akivel pattoghat. Előbb utóbb észhez tér ha tényleg fontos vagy neki.

2016. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!