Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy megálljon ez...

Mit tegyek hogy megálljon ez a folyamat és jobban érezhessem magam? Többi lent 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy ezt a kerdest mar mas kategoriaba is kiirtam, csak minel tobb emberhez szeretnem ha eljutna a peldam. Hogy osszefogjanak azok akik hasonlo helyzetbe kerultek es ho tamogathassuk egymast.


Eloszor is nagyon koszonom hogy elolvassatok ezt!

Eleg sulyos onertekelesi problemakkal kuzdok, a barataim mar aggodnak ertem. Az osztalyban levo emberek a fold ala dongolik az onbizalmam. Mondhatjatok ram hogy meg csak pisis 13 evesek vagyunk, de a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni. Van par lany az osztalyban, akiert mindenki odavan, facebookon tobb szaz like van a profilkepukon (ami mellesleg kifejezetten elonytelen), fotozasokra jarnak, bekepzeltek, vihognak, szinhazban szerepelnek, és nem utolso sorban gazdagok... Szoval el tudjatok kepzelni a helyzetet. Annyira kihangsulyozzak a fiuk, hogy milyem szepek, és oket majmoljak, hogy teljesen elment a maradek onbizalmam is. Egesz nap csak arra tudok gondolni hogy milyen jo lenne ha ram is figyelne valaki. Masok szerint nem vagyok csunya, vagyis azt mondjak szep vagyok, de ezek csak a baratnoim és a csaladom, akiknel tudom, hogy ez kegyes hazugsag. Sosem tetszettem meg senkinek, ok meg mar jartak nem tudom hany emberrel.


Pedig szerintem az alakommal nincs nagy baj (165 cm, 50 kg) és az arcommal sem (nincs sok pattanasom, sot, egy gyogyszeres kezelesnek hala egy sincs) csak annyi a baj, hogy szoros vagyok... És hallom hogy ezek a lanyok kibeszelnek (és fiuk)... Nem tudom elfogadni magamat, és csak ezen porgok egesz nap, hogy mit tegyek...


Valami tanacsot ha tudtok adni azt nagyon megkoszonom, hogy egy kicsit jobban tudjam erezni magam.


Koszonom, hogy elolvastatok! 13/L



2016. máj. 6. 22:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
Ha csak az a baj akklr szedesd le a szőrt...
2016. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ige, sok mindenkinek probléma ez. Figyelj, bármit mondanak neked, azt hogy csúnya vagy, azt hogy szőrös vagy, tudom, nehéz, de kakild le jó magasról (Az segít ha valamit beszólsz nekik, és megvetően nézal rájuk, hidd el, nem fognak veled foglalkozni egy idő után. Az meg barátom, hogy nekik az a "menő" vagy normális, hogy ezt csinálják, 13 évesen, az nem, NEM NEM normális!! Komolyan, ilyenkor azért már lehetne annyi eszük, hogy nem ezt gondolják a legfontosabbnak az életben. Te meg legyél okos, és nem figyelj rájuk. Lehet, hogy sokat szeretik őket, lehet hogy sok érdekbarátjuk van, és az is lehet, hogy egy csomó ellenségük. Neked meg? Van a kedves családod, meg a jó barátaid. NE ha hagyd, NE!, hogy önbizalom hiányos legyél az ilyen libák miatt. Egyszer, biztos vagyok benne, hogy találsz majd egy fiút, aki téged talál a legszebbnek(jaj de nyálas) és nem azért fog szeretni, mert gazdag vagy, és ezer lájkod van facen. Én sem vagyok egy szépségkirálynő, sőt én magam nem látom szépnek, ezért inkább mással foglalkozom, próbálom erről elterelni a gondolatomat. Foglald el magadat, találj valami hobbit, hogy ne ezen kattogjon az agyad éjjel-nappal. A szőrön meg szőrtelenítéssel lehet segíteni. Borotva, epilátor a barátod! :D
2016. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Ne is fogadd el magad szőrösen.. Lányoktól elvárás a sima szőrtelen kar-láb-hónalj, ez nem olyan megerőltető feladat :) ha ezután is piszkálnak tanulj meg kiállni magadért :) genetikailag te egy sztár vagy, nyomjad csak :)
2016. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a dolog elég nagy probléma, hogy vannak a szép emberek, aztán ő körül forog a világ, ők a menők, akihez te is meg sokan hasonlítani akarnak. De ez oltári nagy baj, mert egy ember nem attól lesz jó ember, jó fej, ahogy kinéz, hanem amilyen a személyisége, kisugárzása, habitusa.

És igen a legtöbb szép lány ahogy írod, általában buta, vihog mindenen, és majd'mindenkinek szétrakja, és beképzelt qva, aki csak a kinézetével tud felvágni, amúgy meg butuska, szánalmas.

Szóval ha okos vagy nem akarsz hozzájuk hasonlítani, neked is lehet fiúd, önbizalmat kell felépíteni.

2016. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Garpe ***** válasza:

Szia! :)


Kiírtad ide s lám máris mennyi ember foglalkozik veled :)


Viccet félre téve, igen az ön elfogadásra épül a játék, és arra, hogy sikeres legyél. Ezt hogyan tudod megvalósítnai? Javaslom a tükrös játékot. Otthon biztonságos helyen, ahol tudod, hogy elfogadnak és szeretnek (ezt lehet, hogy csak úgy tudod elérni, ha egyedül vagy) Állj a tükör elé és játsz a tükörképeddel, figyeld meg magad, grimaszolj, nézd meg mi szép rajtad mi az ami nem tetszik, beszélgess magaddal, kicsit simogasd meg az egódat ("tök jó csaj vagyok" stb. DE! ne hazudj!).

Ezen felül én javaslom keresd fel az iskola pszichológus, ha van ilyen. Vagy keress fel egy pszichológust esetleg.

2016. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszt. Maris sokkal jobban erzem magam a boromben. A szortelenitessel nem az a baj, leszedem ahol csak tudom, de a kezemen nem nagyon lehet/engedi anya/ felek hogy megerosodik a borotvatol/ a gyantatol kipattogzik. Ez az ami nagyon zavarja a szemuket a tobbieknek. Most voltunk osztalykirandulason, a baratnoim meg tokre tamogattak, oket erdekes modon nem zavarja. Ezzel tudnak fogast talalni rajtam ami a gyenge pontom. Most is a baratnom anyukaja hivott minket a tabor elso napjan hogy hallotta attol a csoporttol hogy mivel fognak megszivatni. Konkretan azzal, hogy az egyik fiu eljatssza hogy tetszem neki, az ujja kore csavar, aztan pofara esek. Ezek utan, hogy ennyire sem tartanak, ilyeneket csinalnak, hogy higgyek a baratnoimnek, hogy igenis szep vagyok?


Amugy az egyik baratnom mar annyira elkeseredett az esetem miatt, hogy felajanlotta, hogy csinal nekem onbizalmat: elvisz fotozasra (o fotoz engem, nem studioban, hanem a szabadban). Egesz jo kepek szulettek, termeszetesek, nem agyonszerkesztettek, mint a tobbi swagyolo menogyereke 😉 Talan okés majd kirangatnak ebbol az allapotbol lassan.

2016. máj. 6. 23:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Okés helyett ők- et akartam irni, csak a shortcut miatt kijavitotta a telefonom :)
2016. máj. 6. 23:42
 8/15 anonim válasza:

Na idefigyelj Te szépség :)

Az, hogy a lány osztálytársaid már több fiúval is "jártak" semmit nem jelent. Sőt. Én erre mondom azt, hogy 13 évesen még pisisek. Ehhez igen!

A mai fiatalok mindent olyan korán kezdenek, hogy mire oda jutnak, hogy komoly párkapcsolat, addigra szinte teljesen kiégnek. Testük-lelkük odaadják szinte bárkinek, és 16 éves korukra már túl vannak mindenen.


Mondanám, hogy ne foglalkozz velük, hanem egyszerűen csak legyél boldog és legyél önmagad, de ez 13 évesen még nem megy könnyen. Ha majd Te is 31 éves leszel, megérted :)

Ne akarj olyan lenni, mint ők. Mert most ők talán menőbbek, de ezek a menő lányok nagyon kommerszek, egyik olyan, mint a másik.


Mosolyogj sokat, és legyél természetes. Ne akarj rájuk hasonlítani, és pont ez fog Téged különlegessé tenni.


Az epillálás pedig tényleg a legjobb megoldás. Beszélj egy kozmetikussal, biztosan van olyan megoldás, amitől nem pattog ki a bőröd. Nagyon jó gyantázás utáni krémek vannak. Vagy ha nem, akkor fesse be szőkére :) Egy ismerősöm nem szereti az epillálást, ezért neki befesti a kozmetikus, és sokkal "kulturáltabban" néz ki, pedig erős, és elég hosszú szőrszálak vannak a kezén.


Sok sikert, és ne bizonytalanodj el sose. Abban a korban vagy, amikor még előtted az élet, és nem attól leszel menő, ha ugyanolyan leszel, mint mindenki más <3

2016. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! :3 <3
2016. máj. 16. 19:09
 10/15 anonim válasza:

Szia! :))


Én 17/L vagyok, és bár már kinőtt az osztály abból hogy gonoszkodjanak és oltogassanak, nekem barátaim sincsenek...legalább is igaziak. teljesen különbözök tőőlük minden téren, szóval senkivel se tudok egy jót beszélgetni.

van párom, és ő az én legjobb barátom egyben az egyetlen ember akivel tudok beszélgetni rendesen.

Nekem is szőrösebb kicsit a karom, nem úgy mint egy majomnak de azért látszik... a párom még ezt is szereti rajtam :)) elfogadott olyannak amilyen vagyok...én nem borotváltam soha.

volt idő mikor tépkedtem mert már annyit bántottak vele, de egy idő után felhagynak vele aztán mikor az egyik menő gazdag lánynak is szőrös a karja őt már persze nem bántják (de hidd el az ilyen picsäkat ugyanúgy kibeszélik a srácok és semmire se tartják őket)

ÉN azt a taktikát javaslom az ellenségekkel szemben, hogy tegyél úgy mintha fogalmad se lenne arról mit csinálnak, semmi se törje meg a boldogságod vagy a mosolyodat. ,,Tanulj meg gyilkolni a mosolyoddal, úgy nem lesz véres a kezed!" -> így nem tudsz vesztesen kijönni a helyezetből, és te is nyugodtabb, boldogabb leszel, ha nem idegeskedsz vagy szomorkodsz. Sok sikert!!

2016. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!