Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tetszik a barátom...

Nagyon tetszik a barátom barátja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csak szimplán tetszik a srác, hanem nagyon megfogott. Persze ezt próbáltam a barátom elött nem mutatni. De úgy érzem teljesen összeillünk és szerelmes vagyok belé:S közben a barátomat is szeretem valamennyire. De nem akarom h fájjon neki. És én is bejövök a srácnak.
2016. máj. 10. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Űha! Nem jó helyzet! Hát... figyelj... egy dolgot muszáj: szakítani a jelenlegi partnereddel. Mert őt nem szereted úgy és lehet most úgy érzed, hogy de, hűséges maradsz, aztán egy év múlva már nem fogod bírni idegileg. Úgyhogy nem, ezt meg kell beszélni a jelenlegi pároddal, elmondani neki, hogy neked tetszik a Dezső és, hogy nem akarod folytatni ezt a kapcsolatot. Azért gondolom ezt, mert ha egyszerűen már nem szereted, akkor nem szereted és kész. Mindkettőtöknek így lesz a legjobb! Kivétel mindig van, de 99,9999%-ban ezt sajnos így kell. Drukkolok! Sok sikert és kitartást! ;)
2016. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok h ezzel nagyon megbántanám ha elmondom neki..
2016. máj. 10. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Merlegelj, hogy melyik partner mit tud nyujtani es az utan donts. Tobbbol all az elet mint szexbol meg szerelembol.
2016. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy rosszul fog neki esni, de mit akarsz? Hazugságban élni? Gondolkozz egy kicsit! Mindegy, hogy mennyire fáj, ez van és szembe kell vele nézni. Sajnálom, tényleg, de el kell neki mondanod és megbeszélned vele. Vagy egyszerűen szakíts és jöjj össze azzal, aki tetszik neked és te is neki.
2016. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondanod a párodnak, hogy ki tetszik neked, egyszerűen mondd el neki, hogy már nem érzel úgy iránta és úgy gondolod, hogy jobb lenne szakítani. Lehet, hogy rosszul fog esni neki, de hosszú távon csak ez jó mindkettőtöknek.


Aztán hogy azzal a másik sráccal mi lesz, a jövő zenéje, de semmiképp ne folytass úgy egy kapcsolatot, hogy közben más tetszik. Én már próbáltam, és életem pofára esése volt.

2016. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!