Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátom...

Az egyik legjobb barátom gondolt egyet és többet szóba sem áll velem. Miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Na, én is ugyanígy voltam! Gondolom lány az illető, ugye? Na, másfél hónapig nem reagált semmire, majd pár nappal ezelőtt, egyik üzenetem után letiltott. :P Ok? Nem tudom mi lehetett, kértem tőle csöndessége ok-okozati tényezőit, ****-ott leírni. Na, mindegy. Remélem te jobban jársz, mint én. Sokat nem tehetsz, mert tényleg nem lehet egyszerűen, ez a net átka. Barátkozz élőben! :)
2016. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de ez egy határozott ember, nem lacafacázik, azonnal dönt.
2016. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sűríterrlevegő,ez nem egy Facebook barátság volt.Már kb. 7-8 éves korom óta ismerem a gyereket,kiskoromban sokszor aludtam náluk,egyűtt jártunk edzésre,táborban szobatársak voltunk.
2016. máj. 15. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle személyesen. Én is gyűlölöm az ilyen menekülő embereket.
2016. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak szimplán meghülyült. Ennyi.
2016. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyennek jó oka van általában!

Először magadban keresd a hibát, hogy mivel bántottad meg!

Évek óta tartó barátságok nem szoktak egy nyári záporeső miatt megszakadni. Személyes oka kell legyen...

2016. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!