Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm akivel össze...

Van egy barátnőm akivel össze vesztem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az egész úgy volt ,hogy a barátnőm megkért rá hogy ne mondjak el valamit a többieknek,vagyis még három barátnőnknek ,és hát meg is tartottam ,de aztán kiderült és most mindenki rám haragszik és az a barátnőm(akinek megtartottam a titkát)nem állt ki melletem ,sőt még hibáztatott is .Egy ideig nem kerestem nem hívtam és besértödött,tegnap beszéltem vele és azt mondta hogy mind ez a én hibám...mit tegyek?

2016. máj. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor megfelelő kategóriába írj.
2016. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te mondtad el? Nem (vagyis a leírtak alapján én így értelmezem) Akkor miért rád haragszanak? Azokat akiknek nem mondtad el még meg is értem mert ők azért mert megtartottad a negyedik barátnőd titkád, de h ő miért azt nem? Hisz épp h neki tettél jót azzal h nem kotyogtad ki...
2016. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy barát azt kérdezte volna, hogy Te mondtad el? Utána végijárta volna -egyesével- mind a három másik barátnőt és kikérdezte volna őket, hogy kitől tudják amit tudnak.


Leginkább azt javaslom, hogy örülj: vége az ál barátságoknak. Tudom, most fáj, mert ugye valaki átvert, mások meg nem hisznek. Egyet viszont tudjál: az az ő tettük. Azért ők felelősek. Te tiszta vagy, megtartottad a titkot, úgyhogy járhatsz emelt fővel.

2016. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 19. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!