Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? 17/L vagyok és...

Mit csináljak? 17/L vagyok és még szűz. Nem is gondolom hogy el lennék késve, a helyzet az hogy mindig is úgy gondoltam hogy csak az igazival vesztem majd el. és van egy fiú akivel több van köztünk barátságnál de nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Ő úgy tudja hogy már már nem vagyok szűz azt hittem így majd bevágódok nála de nem változott semmi csak csókolózunk meg stb. nem akarom elmondani hogy hazudtam viszont hihetetlen hogy mennyire szeretnék vele szexelni (tudom hogy gáz amit csinálok) mit tegyek feküdjek le valakivel csak azért hogy végre vele is együtt lehessek és ne is derüljön ki hazugság?

2013. júl. 28. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, ne parázz, nem fog megharagudni szerintem, még örülne is lehet:P
2013. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd"
2013. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb megoldás ha elmondod neki az igazat... Ha valaki mással lefekszel az nem jó!!! Mond meg neki hogy mi a helyzet...

17/F

2013. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Tudtam, hogy egyes nőkben az intelligencia szikrája sincs meg, de ez már nekem is sok. Inkább lefeküdnél valakivel mással, hogy ne derüljön ki a hazugságod??? Ostoba, szégyentelen kis k**va vagy. Hazudozni, hogy imponálj valakinek, ez is dicséretes.
2013. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!