Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha beszélgetni akarok négyszem...

Ha beszélgetni akarok négyszemközt egy katolikus pappal mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Anonim beszélgetés kellene. És nagyon fontos lenne, de névtelen akarok maradni. Gyónás-félére gondolok. De a tanácsaira is kíváncsi vagyok. Szóval hosszabb lenne egy átlag gyónásnál.

2014. márc. 3. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy senkivel nem tudsz beszélgetni, hogy anonim maradsz.

De ha gyónáskor elmondod a problémádat, megbeszél veled egy időpontot.

2014. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

A legjobb megoldás, ha kapucniban egyszer elmész egy ismeretlen templomba, amikor gyóntatás van és nem kell szólni senkinek csak egymás után mennek be az emberek.

Ennél anonimabb nem lehetsz, csak ha a hangot is valami kütyüvel megmanipulálod. (célszerű utolsónak maradni, várni a padon és figyelni).

2014. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, és mikor szokott lenni gyóntatás, mármint, a Szent István Bazilikára gondoltam most. De bármelyik belvárosi templom jó lenne. Tudom hogy mise előtt van, de nem akarom feltartani a papot. Szóval tényleg szükségem lenne vagy 20 percre... fontos lenne. :(

Köszönöm!

2014. márc. 3. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ferenciek terét javaslom, mert ott délelőtt és délután is van gyóntatás és több gyóntató is szokott lenni, akiket nem tartasz fel, mert ez a munkájuk.
2014. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Menj el egy meleg bárba. Ott találsz, tuti.
2014. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Az utolsónak igaza van,de remélem nincs kisfiad,mert azt is meghívja.
2014. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Ne titkolj el semmit.
2014. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb időt vesz igénybe gyónásod, vallomásod, akkor először menj el gyónni, rendesen, gyónási időben,mise előtt vagy amikor at van a templom időbeosztása szerint és a gyónás alatt mondd meg a papnak, hogy hosszabb dologról van szó, szeretnél vele beszélgetni négyszemközt őszintén. Nem lesz semmi gond. Csak mondd el amit akarsz. Meghallgat. Jó döntés, ha beszélni akarsz egy pappal, segíteni fog.
2014. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!