Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek új barátokat?

Hogyan szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

Így 36 évesen vettem észre, hogy elfogytak a barátok a következő okok miatt:


- családja lett

- külföldre költözött

- kiöregedett az együtt lógásból

- munkahely váltás miatt eltávolodott


Az a helyzet, hogy azt kell észrevennem, hogy magamra maradtam. Mindenki a környezetemben családot alapított, nekem nem jött össze a dolog. Ráadásul hiába vagyok 36 éves, szívesen eljárnék szórakozni, bandázni, stb. Valamit elbaltáztam talán?


Sok hibát elkövettem én is, mert amikor párkapcsolatban voltam, akkor hanyagoltam a barátaimat, és ez is meglátszik most. Sokszor azt hiszem már, hogy egyáltalán nincsenek barátaim, de az élet mindig bebizonyítja, hogy nincs igazam, mert a héten egy régi barát megcsinálta az adóbevallásomat, egy másikkal mozijegyek miatt találkozom, de úgy érzem, hogy ezek már felületes dolgok. Mit rontottam el? Mit tegyek?


2016. máj. 20. 20:07
 1/7 ittittitt ***** válasza:
valamit kezdjél magaddal,felnőtt korban egész másról szól az élet,szerencsére én kibandáztam magam elégért,én is akkor azt hittem az êlet csak haverok meg buli,persze lehet azt is csinálni mindhalálig ,ha be nem sokal az ember.szerintem mindennek megvan az ideje.
2016. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de mit csináljak, ha nekem nem jött össze, hogy ennyi idősen már megállapodjak. Egy kicsit mindig el voltam csúszva, mindent később kezdtem. Később tanultam meg úszni, biciklizni, mint a többiek, csak 21 évesen érettségiztem, 31 évesen diplomáztam, még az első csók is 19 évesen volt meg. Most már megállapodnék, de ahhoz ismerkedni kellene, ahhoz meg újra közösségbe kellene járni. A munkahely kiesik, mert itthonról dolgozom, szóval nem tudom.
2016. máj. 20. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Tarskereso oldalon keress part szerintem.


Baratokat meg uj hobbival tudsz szerezni. Csatlakozz valami kozosseghez.

2016. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ittittitt ***** válasza:
el kell járni valamerre azért 36 évesen még ne ess pánikba,gondolom egyedül élsz,ha megvan a saját kis stabil világod ,munkád,nem lehet nehéz felszedni egy nőt.
2016. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Társkeresőkkel én leszámoltam, pedig én még nem is voltam az a sikertelen, amiről mindenki itt is panaszkodik. Fél év alatt volt 8-10 randim, két rövidebb kapcsolat is összejött, de igazi embereket akarok, nem virtuálisakat. Persze tudom én is, hogy valami közösséghez kellene csatlakozni. Vagyok is tagja közösségnek, csak hát ezzel is mi a baj, például egy meleg közösségnek, ami tök jó, mert remek embereket lehet megismerni, de hát csajozásra pont nem jó. :) Az más kérdés, hogy engem rendszeresen fel akarnak szedni, de az meg nekem nem pálya.
2016. máj. 20. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, valami olyan hobbit kell találnod, amit igazán szívesen csinálsz. Itt megismerkedhetsz új, hasonló érdeklődésű emberekkel.
2016. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szívesen csinálom: mozi! Kerestem filmklubokat a neten, biztos én vagyok a béna, de nem találtam egyet sem. Szeretem a sportot, járok is ki meccsre. Mi a baj vele: férfi többség, a nők meg legtöbbje játékoslotyók*. Kerékpár. Tekerek, de hogy csatlakozzak egy klubhoz. Csak úgy menjek le?


Azt hiszem az is a baj, hogy túl válogatós vagyok. Barátok és lányok terén is.

2016. máj. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!