Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt két baràtnőm az osztàlyban de mind a kettő valamiért ellenem fordult és másokkal kezdtek el baràtkozni. Mindez olyan hamar és vàratlanul törtènt, fogalmam sincs hogy miért. Kérdeztem tőlük hogy mi a bajuk velem, arra nem mondanak semmit. Folyton kigúnyolnak, kibeszèlnek. Nem köszönnek vissza. Ők ketten jóban vannak, én viszont rajtuk kívül senkivel. Nem tudok senkihez sem odamenni szünetekben, senkivel beszèlgetni. Fogalmam nincs mit tegyek màr teljesen ki készítettek. Még 3 hét van a suliból de legszivesebben többet be se mennèk. Iskolàn kívül sincsenek baràtaim, se pasim. Senkim. Mit tegyek? Mi motivàljon erre a három hétre? Ti mit tennètek?

16 L



2016. máj. 22. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már elvesztették a szüzességüket és ez miatt már megnőtt az egójuk és "cikinek" tartanak téged.


Ha ez a helyzet, akkor inkább örülj neki, hogy már nem barátkoznak veled, majd találsz értékesebb embereket. :)

2016. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dika :) ***** válasza:
szia ezzel én is ugyan így voltam ...nem tudtam mi történt..aztán kiderült hogy olyan ember kavart akire nem is gondoltam ..csak akkor késő volt én is egyedül maradtam csak egy fél évre padtársam nem volt..nem beszélgettem a hét tanóra 12 nek tűnt egyedül..azt javaslom arra a három hétre hogy mutasd azt hogy te egyedül is jól tudod magad érezni halgass zenét telódon szünetbe olvasgass mert ők most gyengének látnak azért szekálnak..ne foglalkozz vele ne hagyd magad..szólj vissza ..ne mutassad magad gyengének :) a három hét az már nem sok..ja és ha a "barátnőid" ennyire ellened vannak különösebb ok nélkül akkor nem is voltak igazi barátnők..örülj neki hogy ez most derült ki nem például egy 10éves barátság után jobban fájna mint így hidd el.. kitartást neked fel a fejjel :)
2016. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!