Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlmes lettem a férjem kollegájába! Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

11 éve vagyok együtt a fèrjemmel, ebből 6 ève házastársak. Nincs gyerekünk egészsègügy gondok miatt. A fèrjem 9 èvvel idősebb. Ő 40 éves, én 31. Beleszerettem a fèrjem 24 èves kollegájába... Én úgy gondolom közömbös vagyok neki, viszont én nem birom tovàbb... Tudatni szeretnèm vele, de nem tudom jó ötlet-e! Ès ha igen, mégis hogyan?

Ha a fèrjem megtudja vègem van!!!


2016. márc. 20. 20:42
1 2
 1/12 Bence_ ***** válasza:
Férjedtől függsz?
2016. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szerelem?
2016. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A hazassagoddal gondok vannak ... Ha szerelmes lettel....

Mindenestre , ha a ferjed megcsalod es kiderul soha nem lesz semmi a regi köztetek , jol gondold meg ..

Az ilyet a ferfi nem bocsajtja meg es utolag kesö banat ....

Es meg azt se tudod ha a 24 evesnek bejössz e vahy nem....

Miutan elvalsz, mar nem leszel erdekes a pasiknak Ez meg Egy masik problema

2016. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, komámasszony, ez nem szerelem, hanem kismedencei vérbőség. Nagyanyáméknál, faluhelyen aszongyák, hogy magácskának áll a pecke.

Ha a férje erre rájön, bizony két vége lesz, mint a botnak!

2016. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Házasság forever...11 év minusz gratulálok :)
2016. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a fenébe,nem is tudod hogy tetszel-e a sràcnak,ràadàsul a férjed kollégàja is.
2016. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd.

Még csak azt sem tudod, hogy megéri-e a dolog.

2016. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt hogy csináltad!? Kérlek meséld el a történetét!
2016. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen az ilyen érzelmi hullámzásokat tudnod kell kezelni.


Tetszik neked és akkor mi van? Most akkor szétborítod kettőtök életét? A 24 évesnek szerinted kellenél valamire? Azt gondolom hogy legfeljebb arra...

2016. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fish1 ***** válasza:

Először végiggondolnám azt, hogy mi az, ami hiányzik a házasságomból. Mert valami nem az igazi, ha más valaki képbe kerül. Miután ezt kibogoztam, beszélnék erről a férjemmel, megkérdezném őt is, hogy hogy érez. Aztán közösen eldöntenénk, hogy rendbe szedjük-e a kapcsolatot vagy sem.

Elgondolkoznék azon is, hogy a 24évessel ez valóban szerelem-e, vagy csak egy fellángolás. Mivel a pasas nem mutat különösebb érdeklődést, ezért hagynám a fenébe. Egyrészt a megcsalás amúgy sem az én műfajom, másrészt, ha szét is mennék a férjemmel, hiba lenne egyből egy új kapcsolatba bonyolódni. Szóval a pasi felejtős.

A házasságomon gondolkodnék, hogy mit lehet érte tenni, akarok-e tenni érte, és ha nem, akkor miért nem lépek ki belőle.

2016. márc. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!