Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kritikus velem szemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kritikus velem szemben a párom, hazudik és általában semmilyen közös program nem tetszik neki, nagy a baj, vagy csak átmeneti?

Figyelt kérdés

Például most felhoztam, hogy délután ültessük ki a palántákat. (én hoztam fel, férfi létemre) ő meg azt mondja, hogy nem lehet, mert hogy nem kaptak elég vizet és kiszáradnak, meg hogy "most mégis hova ültessük?" (az 1800 négyzetméteres kertben) Hogy ő inkább bodzavirágot akar vágni. Erre kimegy egy ollóval és elkezdi vágni a virágokat.


Ez csak egy példa. Ilyen apróságok, de szinte mindennel ugyanez megy.


Például én nagyon sokat ülök a gép előtt, mert általában vagy informálódok, vagy dolgozok (internetes munka)

Arra hivatkozik, hogy folyton a gép előtt ülök, ezért fogja szépen, leül (velem szembe, hogy ne lássam mit csinál) a saját laptopján és nekiáll facebookos játékokkal játszani. Amikor oda megyek azt mondja, hogy csak hirdetés és felugrott, közben én meg arra várok, hogy végre rábólintson valamelyik programra és elinduljunk végre.


Szóval, nagy a baj, vagy csak befulladtunk egy kicsit?


2015. máj. 16. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Az meg odáig rendben van, hogy virágot akar vágni, a bodza az egész hónapban virágozni fog. De a palántákat már tényleg ideje volna kiültetni, ezt meg főleg azért is hoztam fel, mert a kutyánknak mostanában szokása lett reggelente 1-2 dobozt ellopni és szétrágni. Szóval még csak nem is kisúri motivációból szeretném elültetni őket.


Ha a páromon múlna ott száradnának meg a tálcákon.

2015. máj. 16. 18:25
 2/5 A kérdező kommentje:

Vagy például a tiszta ruhák. Leszedte őket a szárítóról és felhordta az ágyra, hogy majd felakaszgatja.

Próbáljátok meg kitalálni hány napja alszunk már rajta.


És próbáljátok kitalálni azt, hogy mi a válasza, amikor szólok, hogy fel kéne akasztgatni?

Valami olyasmi, hogy "jóóó, én azt már meg akartam csinálni, majd ha eljutok odáig az is meg lesz csinálva, jó?" (egy hét múlva)

2015. máj. 16. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A szárítóról leszedett ruhákon alszotok? Ne legyetek már ennyire lusták és igénytelenek. Ha ő nem pakolja el, akkor csináld meg te.
2015. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy a baj, mégpedig az, hogy a párod fél lábbal már kint van ebből a kapcsolatból. Ültesd le és mondd el neki, hogy vagy gyorsan összekapja magát, vagy húzzon el onnan. És tartsd magad a szavaidhoz, ne visszakozz. Csakis így tudsz belőle szikrányi tiszteletet kicsiholni, mert jelenleg szarik a fejedre. Ha nem látja rajtad azt, hogy most tényleg elveszíthet téged, akkor nem fog saját viselkedésén változtatni. Egy szép nap arra fogsz hazamenni, hogy épp a szeretője kúrja őt a mocsok közepén. Legyél férfi, ne alázatosan viselkedj vele, hanem határozottan szólítsd fel, hogy döntse el, maradni akar-e, ez esetben beszéljen és viselkedjen veled normálisan, vagy költözzön, de azonnal.
2015. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ja, az a baj, hogy jelenleg én lakom nála :D
2015. máj. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!