Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tegyem féltékennyé a...

Hogy tegyem féltékennyé a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny típus,és bosszúból mindig el akarja venni a barátnőimet,az osztály 90%-a néz focit (én is)..

Tök érdekes megszerette ő is,és kiválasztott valakit aki tetszik neki..hmm..persze hogy azt aki nekem is...

Nagyon idegesítő hogy utánoz.

Na mindegy csak azt szeretném kérdezni hogy tegyem piszkosul féltékennyé??

Olyanokra gondolok hogy odamegyek más bnőmhöz (már megeszi az irigység),azt mondom.nem érek rá mert városba megyek barátaimmal,meg ilyenek.

Köszönöm!!


2016. máj. 24. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor csináld azt amit gondoltál... Ha másokkal barátkozol helyette akkor is feltekeny lehet..;)
2016. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes,ne tedd.
2016. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nekem magas, hogy hogyan lehet ezt legjobb barátságnak nevezni. :D
2016. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Miért ő a "legjobb barátnőd?" Aki a legjobb barátnőnk, azt szeretjük, azt akarjuk, hogy neki jó legyen, örülünk az örömeinek, sok időt akarunk vele tölteni, mert élvezzük a vele töltött időt. Nem pedig direktbe féltékennyé tesszük, hogy rossz legyen neki, mert nyilván, akkor ő is ezt fogja csinálni, és ez csak ilyen álbarátság. Szerezz rendes barátokat, akik felhúznak lelkileg, emberileg fejlődsz általuk, nem pedig ilyen kapcsolatokat kell ápolni, ahol ilyen tulajdonságokat szerzel, hogy ő bosszút áll rajtad, és te őrajta. Hidd el, te is sokkal jobban éreznéd magad egy olyan közegben, ahol nem kellene azon agyalni, hogy milyen dologgal tudnál keresztbetenni a másiknak, mivel ott veled sem tenné senki ezt. Egyébként abban nincs igazad, hogy nem szeretheti onnantól kezdve ő is a focit. Ez az emberi élet, megtanulunk új dolgokat, egyszer elkezd tetszeni, onnantól a sajátunkká is válik. Te is egyszer megszeretted valamikor a focit, nem úgy születtél, hogy már szeretted, mégse cikizett ki senki érte, mert te éppen akkor kezdtél el iránta érdeklődni. Én pl most belekerültem egy olyan csapatba, ahol egy tökmás stílusú zenét hallgatnak, mint amit eddig én, és én is tökre megszerettem és velük járok olyan bulikra és ha átmegyek hozzájuk akkor is az szól, ha ők átjönnek hozzám, itt is az szól. Mégse mondja senki, hogy "júj, te nem szereted 15 éve ezt a zenét akkor miért mered ezt hallgatni?" Inkább örülni kéne neki, hogy tudtatok újat mutatni a számára. Nekem is mutogatnak új dolgokat (persze ehhez be kell vallanom, hogy nem értek hozzá). Ha ő teljesen úgy mutatja, mintha ő lenne belőle a legokosabb, és mindenki csicska, akkor meg ott kell hagyni magának. A barátaidat pedig senki nem tudja elvenni, ezért barátok. Önszántadból vannak veled, csak így tudnak elhagyni. A szeretetet sem tudja senki senkitől elvenni. Ha szeretnek téged a barátaid, ne aggódj, hogy valaki majd lenyúlja őket előled. Vegyétek be a csapatba, és akkor majd nem lesz miért izgulni. Egyébként is valahogy úgy van a mondás, hogy az ellenségedet tedd a barátoddá, így majd nem fog kelleni ilyen tippeket kérni. Kezdd el másmilyen szemszögből nézni a dolgokat kicsit :)
2016. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsánat, nem önszántadból, hanem önszántukból :D
2016. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem volt kedvem leírni az egész sztorit meg hogy ő ki is,de úgy biztos jobban értenétek.

Sokszor tett tonkre es sokszor szrt le direkt h had legyek feltekeny,tavaly kicsit depis is lettem miatta mert annyira elhanyagolt egy olyan csajjal akirol tudja h nm szeret engem,az a csaj nem egy baratsagot szedett mar szet.

Es vissza szeretnem adni,irrital,nem is nevezem BFF-nek,jovore vege lesz,most is csak a cerna tart minket ossze,most meg ki kell birnom de nehez,annyira sugarzik belole hogy keresztbe akar tenni.

A focira visszaterve ahogy ismerem csak meg akar mindent tudni rola mikozben ki sem allhatja,hogy legyen meg egy tema amihez hozzaszolhat igy kikozosit a csoportbol..

Szerintetek normalis ha azon megsertodott mert szo volt arrol h megyunk focimeccsre baratnom csaladjaval?

Mondtam beszelje meg veluk hogy o is mehessen mert en nem sokat tudok tenni,en is vendeg vagyok,aztan bunko flegma szovegevel lekoptatott..

2016. máj. 24. 21:55
 7/8 anonim válasza:

Hát pedig, nem szabad spórolni a szavakkal, csak akkor tudunk személyre szabott választ adni ;D

Ha sokszor tett tönkre, és nem tölt el ezzel a lánnyal kapcsolatban téged semmi jó érzés, ott kell hagyni. Mi tart titeket össze? Ha egy szobába lennél vele zárva, sem tehetné senki kötelezővé, hogy kontaktot alakíts ki vele. Nem kell hagyni, hogy bárki is lehúzzon téged. Ha keresne téged, írna fb-on, odamegy hozzád osztályban, legyél közömbös, ne reagálj nagyon rá, vedd félvállról. Előbb-utóbb észre fogja venni, hogy bizony neked nincs szükséged az ő társaságára. Ha megkérdezi mi bajod, őszintén elmondhatod neki, hogy neked ez a barátság nem válik előnyödre. Magyarázd meg neki, hogy szerinted mit ront el. Ha flegmázik, hát hadd flegmázzon. Azért az ő baja, mert NEM te bántottad meg ezzel, hogy azt mondtad neki, hogy beszélje meg a családdal, akivel mentetek focit nézni, hanem Ő bántódott meg (tőled függetlenül). Ezt szerintem simán lehet egy lapon említeni mondjuk egy olyan abszurd példával, hogy lemész venni magadnak valami ruhát a szüleid pénzéből, és meglátja rajtad, és számon kér, hogy miért nem kértél még pénzt a szüleidtől hogy vehess neki egy ugyanolyat. Ezzel te hol bánthattad meg? Kaptál valamit, (pl a focis családdal mentek meccsre) és ő téged számon kér, vagy besértődik, mert a család őt nem hívta és ezt neked kell elintézni? Van szája, meg tudja kérdezni. Ha keresztbe akar tenni, akkor meg tényleg kerülni kell őt, mert ha látja, hogy nem talál benned ebben partnerre, el fogja veszteni az érdeklődését. Mindig tartsd eszedben, hogy nem szabad ezzel adni a lovat alá, hogy te is ugyan azt csinálod amit ő, mert ezzel őt boldoggá teszed (amit ugye nem akarsz). Hidd el, a csend, és a közömbösség idegesíti a legjobban az embereket.

2016. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !! :)

Ma megsértődött xDD

Pedig nem direkt akartam,egyszerűen csak beszélgettem jó sokáig órán a barimmal,meg elvoltunk,de hozzá is szóltam szal.nem mondhatja hogy nem beszéltünk,óra végén odament máshoz utána nem is foglalkoztam vele mert had legyen mással is,kiment óra után majd haza o.O ......

És most lesz vége :) végre,utolsónak köszönöm holnap alkalmazom a tanácsaidat :)

2016. máj. 25. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!