Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért teszi ezt velem?

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel majdnem minden órán egymás mellett ülünk. tök jóban vagyunk. legalábbis ez így volt de amióta van fiúja (aki egyébként nagyon rossz hatással van rá) teljesen megváltozott. most vagyok 7.es és eddig a hét évig mindig egy osztályba jártunk és most hogy gimibe kerültünk direkt ugyanazt az iskolát választottuk hogy ne kelljen távkapcsolatot tartanunk. és most a helyzet nagyon rossz. ahol csak tud belém köt. még az olyat is képes rossz néven venni mint pl ha azt mondom "most nincs kedvem lemenni a büfébe" és szerinte én változtam meg nagyon. de én ezt nem vettem észre. a tesóm is ugyan abba az osztályba jár ahova én is(ő fiú). és mostanában egyre többet van vele és a tesóm kapni szokott az alkalmon hogy minél cikisebb dolgokat mondjon a barátnőmnek rólam. ez is iszonyat szarul szokott esni mert mindig iyenkor olyanokat mond hogy "de béna vagy" meg hogy "jézus... ilyen emberek a barátaim". szóval gondolom értitek... iszonyú amit művel. még nem mondtam a szemébe hogy mit képzel magáról vagy ilyesmi, de már volt hogy egy-egy napon jól bedepiztem kb hozzá se szóltam aztán ő meg leszarta azt hogy mi bajom van. utána ráírtam estefele hogy "jóéjt" és ő meg azt mondta hogy idézem "mivan?! mostmár hajlandó vagy velem beszélni?" közben egész nap annyit se mondott hogy bakkfitty. feljebb írtam hogy rossz hatással van rá a fiúja ezt úgy kel elképzelni hogy pl a barátnőm 6 órakor szokott kelni és néha esténként kiszoktam menni a mosdóba és ilyenkor megnézem gyors a facebook-ot hogy kaptam e valamit. és ilyen hajnali 1-kor még azt látom hogy fennt van. meg mostanában nagyon gáz ruhákat vesz fel amik nagyon nem előnyösek neki. :/ pl én se meg ős sem vagyunk vékonyak de nem is a dagadtak körébe tartozunk. na visszatérve a fő témára -....meg mostanában az a heppje hogy mindent utánzok róla. én nem rég lettem anime fan. a barátnőm mutatott nekem egy animét( még kicsit régebben) és szinte mondta hogy csak nézzem mge tetszeni fog. hát én meg persze megnéztem és tényleg iszonyatosan jó volt. és most meg azt mondja hogy nem erőltette hogy nézzem meg azt meg hogy az egészet leutánoztam róla... huhh ez egy kicsit hosszú lett :( de ha tudnátok mondani tippeket hogy miért tesz engem tönkre lelkileg azt nagyon szivesen hallanám :) 14/L

#barát #lelki összeroppanás
2016. máj. 25. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen ez a kamaszkor. Barátságok szakadnak meg, szívek törnek össze, szüzességek vesznek el, lányok fordulnak ki önmagukból... sokan lesznek ilyen bunkó pi**ák, belülről már emészti őket a rivalizálás, hogy minden más csajt utáljanak, és mivel tombolnak a hormonjaik, ezért utálatosak és hisztériásak. Főleg, ahogy megjön a menzesz, na akkor szoktak legtöbbet változni. Pár év alatt mindenki kinövi, aztán majd akkor derül ki igazán, hogy kik is az igazi barátok.
2016. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
milyen igaz :/
2016. máj. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!