Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm miért...

A legjobb barátnőm miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

lopás történt a lakásukban valamelyik családtag vagy barát ellopott pénzt tőlük és ebben a körben én is benne lehetek oké nem vádolt meg célzottan. Nem is tennék ilyet vele soha.

Ennek ellenére attól tartok hogy egyik nap csak kopogtat a rendőrség vagy jön a levél tőlük hogy feljelentett lopás gyanuja miatt. Nekem családom gyerekem van és semmit nem követtem el.

Most mi lesz velem?



2015. jún. 15. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmi, megtanulod, hogy kik a barátaid és kik nem
2015. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyennel a rendőrség nem foglalkozik. Mivel nem betörés, besurranás történt, hanem az ott lakók tudomásával járt a lakásban a feltételezett tolvaj.
2015. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

le lett szűkítve a kör.nem betörés történt hanem amikor valaki ott járt náluk akkor lopott tőlük és nemrég vették észre hogy eltünt a pénz de nem tudom pontosan mikor.

Azon a héten én is voltam náluk azért jöhetek én is szóba..

kb 4-5 ember jöhet szóba. Azt mondta ha nem vallja be ki volt szól a rendőrségnek.

Hát köszi.. nekem ő a legjobb barátnőm és ha a szemembe nem is vádolt meg de írásban közölte hogy mi várható.

Azóta gyomoridegem van

2015. jún. 15. 14:28
 4/12 A kérdező kommentje:
20.000 ft tünt el ha jól emlékszem
2015. jún. 15. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha szól a rendőröknek, azok azt fogják neki mondani - mosolyogva, hogy : Asszonyom, legközelebb jobban figyeljen az értékeire és helyezze biztonságosabb helyre "azokat".


Ugyan mit fognak tenni 20 ezer forintért? Hát semmit


Ne félj

2015. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

visszanéztem és nem 20.000 forint hanem csak 15.000

bár ez is pénz..

Itt a barátságon is van hangsúly mintha tesók lettünk volna.

Kimondottan nem vádolt meg engem meg nem is szólt róla csak 2 nap után hogy mi történt..

hát majd kiderül mi lesz

köszi a válaszokat amúgy

2015. jún. 15. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyet jó rögtön kategorikusan visszautasítani, mert ha ilyet sunnyogva hallgatsz végig, azzal gyanússá teszed magad.


Bár baráttól ilyet elképzelhetetlennek tartanék, arra volt példa, hogy egyszer még diákmunkán egyik volt főnök kezdett el finoman célozni arra, hogy a csoportjába tartozó dolgozók közül valaki egy alkatrészt ellopott. Én akkor rögtön ott abban a pillanatban mondtam neki kategorikusan, hogy ezúton tudatom vele, hogy nem én voltam, mert az én becsületem nem váltható aprópénzre.

2015. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

természetesen beszéltem vele ezügyben hogy remélem nem rólam gondolja hogy én voltam.És mondtam is hogy nem én voltam és remélem nem feltételezi ezt rólam.

Én ezt próbáltam vele tisztázni de hát szerintem kevés eséllyel..

2015. jún. 15. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg add vissza neki a pénzt, amit elvittél
2015. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó.

Nem vettem el semmit.

2015. jún. 15. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!