Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha lenne egy kissé makacs...

Szintia Faggyas kérdése:

Ha lenne egy kissé makacs fiútok, aki nem igazán a divat kedvelője. Mégis, hogyan vennétek rá, arra, hogy elkezdjen picit önmagával is foglalkozni?

Figyelt kérdés
Például hogyha vennék neki egy tök jó árban egy inget, ráadásul nem olyan drágát, akkor hogy vennétek rá, hogy felvegye, és megkedvelje azt a ruhadarabot?

2016. máj. 31. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bárkire is ráerőltetni a modern divatot?
2016. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogy. Elfogadnám olyannak amilyen, ha nem tudnám, akkor meg otthagynám és keresnék mást.
2016. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmire sem rávenni. Csak mondd el neki, hogy neked tetszene, ha így öltözködne és kész. Ha tekintettel van rád, akkor bizonyára megteszi, ha szeret. Inget hordani nem egy nagy dolog. Nekem ez még beleférne (bár én szeretek inget hordani, de ha a fiúd lennék, úgy értem). Viszont arra már senki nem tudna rávenni, hogy ecset hajam legyen és éjjel-nappal iphone-t nyomkodjak.
2016. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy anyagdarab megkedvelése szánalmas próbálkozás. Talán nem azt a szövetet utálja, hanem amit jelent....
2016. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sehogy, és örülnék, végre egy egyéniség

ráadásul a ruha alatt lévő dolgok sokkal fontosabbak

2016. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!