Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy az egyik...

Miért van az hogy az egyik barátmőm mindig mindenen megsértődik?

Figyelt kérdés
Pl.:Elmentünk fagyizni és lekéstük a buszt, utána ő biztos volt benne hogy nem fog jönni busz csak egy óra mulva de én azért megnéztem a buszmenetrendet.Miután megnéztem elkezdett velem ordibálni és ott hülyézett hogy minek néztem meg és hogy nem bízok benne stb és megsértődve elrohant ......most meg nem válaszol az üzenetekre messengere pedig kivan írva hogy látta :/ ez így normális?de nagyon hamar felkapja a vizet mindenen és ordibál :c most haggyam a francba vagy mit csináljak?

2016. máj. 31. 18:37
 1/7 Roland G. ***** válasza:
Elég hisztisnek tűnik.Szerintem beszélj vele,hogy ezen változtasson,mert nem sok barátja lesz.
2016. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát inkább fiú barátai vannak mert a fiúkkal mindig jófej és kedves...érdekes módon
2016. máj. 31. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyennel biztos nem barátkoznék.

De tényleg..

Had bőgje ki magát meg ordibáljon, majd visszajön ha a barátod.

2016. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért van sok fiúbarátja, mert így magára tudja hívni a figyelmet.

És valahogy, élőbe mond el neki, h kicsit változtasson, mert ha nem, akkor több mint valószínű, h mire felnő és nem változik meg, akkor nagy baja lehet a társaságba.

Valaki meg kéne mondja neki az igazságot.

Vagy az is lehet, h csak szerepel...

2016. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát az az iagzság hogy félek megmondani neki az igazatt mert osztálytársak vagyunk de sok fiubarátja van mert bukott egyet és egy lányt már sikerült neki elküldeni ugy hogy mindenki utálja.
2016. máj. 31. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz tőle akkor nem a barátod. Eddig sem volt, ezután sem lesz. Próbálj mással barátkozni.. persze, lehet, azon is meg fog sértődni..
2016. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keverj le neki egyet rögtön abbahagyja xD
2016. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!