Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 6,5 éves kislány is ilyen...

Más 6,5 éves kislány is ilyen sértődékeny? Az enyém mindenen megsértődik és mint egy mélyen megbántott tini, úgy vonul el valahova félre.

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,az én lányom is ilyen.
2015. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiam is ilyen, de már kb. 4 éves kora óta, mindenen képes megsértődni.

Viszont lányom nem ilyen, ő csak akaratos. Szerintem ez nem nem függő, hanem természetfüggő.

2015. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én lányom sose volt így sértődékeny, viszont a hisztikorszak máris visszatért... Hatéves.
2015. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon sértődékeny és irigy voltam, szerencsére kinőtték mert abszolút nem jellemző rám. nálunk is ugyanez a helyzet van, de én bízom benne hogy folyamatosan változik majd :)
2015. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 és fél, de nagyon könnyen megbántódik. Elég ha megemelem a hangom, vagy határozottabban kérek valamit. Lebiggyed a szája, és azt mondja megbántottál, és elvonul duzzogni.
2015. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ikreim vannak, fiú-lány. Éva nem ilyen, egyáltalán, Péter viszont pontosan ilyen, amit leírtál és mióta iskolásak, ez csak rosszabbodott. Mindenen, szó szerint mindenen megsértődik. Múltkor azt mondta az apukájának, hogy "Akkor meg úgyis tudom, hogy nem szeretsz" Nyilván nem kell komolyan venni, de a férjem nagyon a szívére vette...
2015. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!