Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm mindenen megsértödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindenen megsértödik és hisztizik miért van ez?

Figyelt kérdés
A barátnőm sosem akkar megbeszélni semmilyen dolgot mindig csak hisztizik es engem hibáztat mindenért!! Mindig ide ir ki mindent de sosem mutatja meg pedig azt mondja hogy inenn megtudhatom mi zajlik le benne!! A szexet sem kivánja ugy mint régen s ezért is enhem hibáztat mikor én azert gurcoltem hogy az alberletben meg tudjunk elni.. erre az a valasza mindig hogy soha semmit nem teszek meg erte.. 2 munkahelyet en talaltam nekki a masodik amiben lassan 1 eve dolgozik az bevalt de mindig a fejemhez vagja hogy nem teszek erte semmit ha mondom hogy a munkahelyet en szereztem akkor meg hisztizik hogy o is megtudta volna!! Hisztizik azon is hogy neha segitek anyagilag a szuleimnek (nem elunk nagy labon) de van fer rakott penzunk!! Nem sok penzrol van szo de 5000 ft-tal kisegitettem edesanyamat ezen is hisztizett hogy mert! Mit tudnek csinalni hogy eszre vegye magat hogy valtoztatnia kelene a dolgokon???

2014. szept. 28. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:

jo hisztis egy pics*t fogtal ki

nem tudod megvaltoztatni elfogadod vagy nem

bar biztos idegesito a sok hiszti

de jobban megkene teged hogy becsuljon

2014. szept. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
mert egy ostoba r1banc
2014. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és milyen volt az elején?Ha már az elején is hisztizett és a második napotokon azt mondta h nem adsz meg neki semmit akkor szedd össze a cuccait.De ha jó volt az elején lehet h egy kicsit elhidegűltetek egymástól vagy már nincs szerelem, és ő ezt így fejezi ki .Sokszok (mindíg) egy nőnek a férfi ideje, figyelme kell nem a pénze meg a vagyona.Ha ezt te 100 százalékosasn megadtad neki adni akkor te tökéletes pasi vagy és ő a hülye,De ha nem adtad meg neki a törödést és figyelmet lehet h veled van a baj és valahol ellaposodott a dolog kettötök közt.Ha szereted és akarsz rajhta változtatni(a helyzeten nem a nőn) akkor kezdj el vele több időt eltölteni, kapcsolatot színesíteni.
2014. szept. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a vicces, h Te még mindig megoldást keresel... A barátom egy nyikkanásért kidobna... Sőt...


Amúgy éretlen lány.

2014. szept. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem éretlen lány!!!
2014. szept. 28. 03:57
 6/6 candrea válasza:
Húú, hát próbáld meg szembesíteni vele, hogy Neki hogy esne, ha Te így viselkednél vele. Olvass utána az érzelmi játszmáknak a Neten. A barátnőd a "szegény én"-t játssza, hogy megsajnáld és támogasd. Szerintem ez valami gyerekkori trauma lehet Nála, kicsi korában úgy érezhette, hogy nem kapott elég támogatást, azt szeretné ilyen módon "pótolni". Lehet, hogy érdemes lenne felkeresnetek egy párterapeutát.
2014. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!